2015 okey salonlarımız nasıl olmalı

Bazı zaman bizlerinde sonuca çıkamadığımız aklımızda bir ço proje var, Ama bugün sizlere şöyle bir soru sormak istiyorum, Okey salonlarımızı 2015 de nasıl daha fazla eğlenceli bir mekan yaparız, Görsellik, Oyun tarzı, Radyo, Turnuva, Etkinlik

Yukarıda bir okey nasıl olmalı virgüllü olarak sizlere ayırdık bu özelliklerden hangisi olursa 2015 okey salonlarımız eğlenceli olur makalemize yorumlarınızla sizlerde katılabilirsiniz isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

2015 okey kullanıcılarımızdan beklentilerimiz.
Okey servisi olarak OKEY OYNA salonlarında bulunan oyuncularımızda saygı, sevgi, ve dost hane bir tutum bekliyoruz, okey salonlarımızda ailenizde bulunan bir kişinin olduğunu düşünürseniz, Yada eşinizinde böyle okey ve tavla sitelerinde takıldığını düşünün. Okey kurallar bölümüz den sitemizin kurallarını öğrene bilir ve ileride disiplin kuruluna gitmezsiniz, Disiplin kurulu cezaları bazı zaman ağır sonuçları olabiliyor mesela yıllarca kullanmış olduğunuz kullanıcı adı bir saniye içinde siteden uzaklaştırma alabilir, Yada sitede sonsuza kadar yasaklanabilir.

Eğer 2015 mutlu bir okey oyna salonları istiyorsak lütfen salon kurallarına her zaman uyalım unutmayın burası sizlerle var ve sizlerle eğlenceli bir duruma gelir. Şimdi okey servisi salonlarımızda bulunan tüm kullanıcılarımıza bol şanslar dileriz.

İlgili Terimler : ,
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Tavlada Gizli Hamleler Ve Hayata Dair Mesajlar