bedava okey oyna üye olmadan

Bazı zaman insanlar bu kadar yüzsüz olabiliyorlar, Neden bu kadar sert bir başlangıç yaptığımı merak ediyor olabilirsiniz. Yada okeyservisi.com Admini çok ukala diyebilirsiniz. Ama bir yandan bedava okey oyunu bir yandan da üye olmadan okey oynamak istemenizi bir web site yöneticisini kızdıracak kadar yeterli sebepleri barındırıyor.

Bir çok okey web sitesi yada oyunu ücretsiz başlıklarla sizleri sitelerine çekmeyi başarıyor oyunun birinci seviysei 2 ci seviyesi bedava bir oyun anlayışınla ilerliyor. Daha sonra diğer puanı yüksek okey oyna salonlarına giriş yapmayı denediğiniz zaman ise malasef sizlerden cip yada kredi satışı yada eski tarz vip,gold üye olmanızı isteyecek. Ama okeyservisi.com başı nasıl bedava okey oyna ise sonu da aynı şekilde devam etmektedir. Hiç bir kullanıcımızı kandırmak için sahte başlıklar atamamaktayız.

Ama üye olmadan okey oyna salonlarına giriş yapmanızı bir türlü anlamış değilim. Üye olmayan bir kullanıcının kimliği belirli değildir. Sizlerle okey oyna salonlarında okey oynayanlar 2 kez sizi tanımaya bilirler. Ve OKEYSERVİSİ özelliklerini tam anlamıyla kullanamazsınız, Ve buda sizin için bir çan sıkıcı bir olay olabilir. Okey oyunumuzun tam özelliklerini kullanmak istiyorsanız 3 saniyenizi ayırıp login olup bir kullanıcı adı alabilirsiniz.

İlgili Terimler : , , ,
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

yağmur
22 Kasım 2012 - 13:44

bende masa istiyorum

kaan
25 Kasım 2012 - 15:18

bos masa arıorum

Toprak
25 Kasım 2012 - 19:00

Bende masa istiyorum

cahit
26 Kasım 2012 - 17:44

harika bi oyun odası

salihbursa
12 Aralık 2012 - 13:17

salihbursa

yyyusuf
03 Şubat 2013 - 09:03

oynamak istarim

Okey Salonlarında yetkilerini kötüye kullanan oplar