bedava okey oynamak istiyorum

Yalnızca tek bir enter hareketiyle sıkı bir okey masalarına giriş yapmak ister misiniz? Hayalinizde sıkı ve usta rakiplerle kapışmak ister misiniz., “Okeyservisi” adı verilen okey oyunumuzu mutlaka denemelisiniz. İşte sıkı Rakiplerin için mucize okey salonlarına hazır mısınız.

Okey servisi adresi sizlere ücretsiz tarif edilmeyecek eğlenceli bir oyun oynamanıza imkan vermektedir. Bir çok kullanıcı bedava okey oynamak istiyorum demesine rağmen bir çok site bunu görmemezlikten gelmektedir. Okey servisi yönetime olarak sitemizin alt yapısını sizlerin istekleri doğrultusunda yaptık. Ya bedava okey oynamak için neler yapmam gerekiyor diyorsan aşağıda bulunan yazımızın devamını okumanı tavsiye ederim.

Bedava okey oynamak için sitemizde bulunan okey salonları menümüze mutlak giriş yapıp ismi hoşunuza giden bir oyuna giriş yapmanız gerekli. Okey salonlarımıza giriş yaparken sizlere ufak bir pencere çıkacak bu pencerenin adına biz login diyoruz ama siz kayır olma yeri diyorsunuz. Eğer bedava okey oynamak istiyorum diyorsanız bu üyeliği gerçekleştirmeniz gereklidir. Site girişinde üyeliği doldurmazsam ve misafir olarak giriş yaparsam bedava okey hizmetinden yararlanamaz mısın. Hayır bedava okey hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ama sitemizin tüm özelliklerinden yararlanamazsınız. Misafir girişlerin özellikleri kısıtlıdır. Çünkü Misafir olarak giriş yapanların kimliği yok gibi bir şeydir.

Bedava okey salonlarında turnuva düzenleniyor mu. Evet bir çok bedava siteler bu özelliği kullanmaktadır. Farklı kitleleri kendi sitelerine çekmek için en ideal bir yöntemdir. Ama bazı zaman bu kriterlerin şartları ağır olabiliyor. Mesela site turnuva düzenleyeceği zaman sitemizde bedava okey salonlarına 4 aydır kayıtlı kullanıcı olanlar katılabilir şartını koydu zaman. Yeni kullanıcılar bu turnuvaya katılamaz.

Bir çok site bedava okey gibi başlıklar atarak sizleri salonlarına çekmeye çalışıyor, Bu yüzden bazı sitelere özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim belli bir süre sonra oyun sizlerde bir bağımlılık yarata bilir. Ve bundan dolayı diğer salonlara girmek için yada herkese özel mesajlar yazmak için sizlerden vip üye yada gold üye olmanızı talep edebilir. ben böyle sitelere bedava yada ücretsiz siteler demiyorum. Sadece para tuzaklığı yapan insanların eğlencelerini hiçe sayan siteler olarak görüyorum. Belki bana buradan diyeceksiniz babasının hayrına yapmıyor ya evet babasının hayrına yapmıyor ama reklam gelirleriyle bir site ayakta durabilir.

Galiba çok konuştum bugün Evet sizlere bedava okey oynamak istiyorum konusunu ele aldık. Eğer sizlere yanlış bilgi aktardıysam aşağıda yorum bölümüne yazabilir bizi uyara bilirsiniz. Yada bu yazımıza bir şeyler katmak istiyorsanız aynı şekilde sizlerde bir şeyler ekleyebilirsiniz. Şimdi okeyservisi salonlarına giriş yapan ve orada bulunan tüm oyunculara başarılar dilerim.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

aysenaz
01 Ocak 2013 - 13:45

okey oynamayi seviyom ablam bu sitede oynuyormus bana tavsiye etti

Blog Sözlük Açıldı