bilgisayar ile okey oyna

Son zamanların internette popüler olan bir arama olduğu için bu yazıyı yazma gereksimi duydum, Bir çok okey oyuncunun kendisini usta okey oyuncusu sandığından dolayı artık sanal ortamlarda kullanıcıların hafif geldiğine inanıyor ve kendisini ancak bilgisayarın yeneceğini inanan bir takım usta oyuncu abilerimiz var.

Ama bilmiyor’ki o oyun programının bir insanın yazdığını Bilgisayar ile okey oyunu diye bir şey yoktur arkadaşlar. Akıllı bir insanın yazmış olduğu bir oyundur. Oyunda bot sistemi kullanılmıştır botlar oyun bitmez genellikle aldığı taşı masaya bırakır ve her zaman yenen siz olursunuz. Bilgisayar ile okey oyunu oynamaya çalışacağınıza ciddi OKEY sitelerinde okey oyunu oynamaya bakmanızı tavsiye ederiz.

Bir çok sitenin bilgisayar ile okey oyna yazısını okudum hiç biride sizleri bu şekilde anlatmamıştır. Adam bir kaç yazı yazmış daha sonra okey salonların linkini alt kısmına yapıştırmış. Amaç gelen kişiyi okey salonlarına sokmak.

Sizlerde bu gibi amacların peşindeyseniz en kısa sürede kafanızda oluşan bilgisayara karşı okey oyunu unutmanızı tavsiye ederiz. Eğer eğlenmek istiyorsanız ve iyi okey oyuncularınla okey oynamak istiyorsanız sizin gibi okey oyununa gönül veren oyuncularla CANLI OKEY salonlarında okey oynamanızı tavsiye ederiz.

Ama yok ben bu sevdamdan vaz geçmek istemiyorum diyorsanız o zaman yapacak bir şey yok Arama motorlarında bilgisayara karşı okey, bilgisayar ile okey oyna gibi abuk subuk aramalarınıza devam etmenizi tavsiye ederim.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

ali hasanoğlu
21 Kasım 2012 - 19:13

bende okey oynamak istiyorum

ali hasanoğlu
21 Kasım 2012 - 19:14

bu ste oyun için güzel

emir
23 Kasım 2012 - 17:25

ben okeyi çok seviyom

emir
23 Kasım 2012 - 17:26

ben okey oyunuycam,

emir
23 Kasım 2012 - 17:27

okeyi seviyom

emir
23 Kasım 2012 - 17:27

okey

ali
03 Şubat 2013 - 22:39

Nsl katilmam gerekiyor oyuna

yağmur
20 Şubat 2013 - 14:21

okey oynamak istıyorum

Okey Salonlarında yetkilerini kötüye kullanan oplar