Bu hafta sonu sunucularımızda bakım gerçekleşecektir

Merhaba okeyservisi.com kullanıcıları bu hafta sonu sunucularımız da bakım gerçekleşecektir. sizlere 2 ila 4 saat hizmet veremeyeceğiz. bu kadar uzun bir bakım olur mu diyebilirsiniz. Ama diğer ufak bir bakım olmayacaktır okey sistemi kompile değişim olacaktır. bakımdan sonra ne olacak? evet değerli kullanıcılarımız yeni bir okey sistemi olduğu için siz değerli kullanıcılarımız yeniden üye olmanız gerekli az sonra aşağıda sizlere yeni okeyimizin yeni demo paylaşacağız umarım siz değerli kullanıcılarımız yeni okeyimizi seversiniz.

Değerli kullanıcılarımız kısa bir video oldu ama zaten bu hafta sonu aktif olacak bir oyun. Okey oynamak artık okeyservisi.com adresinde daha eğlenceli olacak.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

mert ozturk
22 Mart 2013 - 09:47

mrb arkadas benı duyan yada yazdıgımı okuyan bır ınsan varsa,ondan rıca edıyorum,bana yardımcı olun sanırım benı engellemısler ve ben oyuna gıremıyorum,tamam bı takım yanlıs davranıslarım olmus olabılır ben bunlar ıcın ozur dılıyorum ve benımde dıger ınsanlar gıbı oyun zevkım oldugunu hatırlatır ve bu engelımın kaldırılması konusunda acıl yardımlarınızı rıca ederım tekrar soyluyorum yaptıgın yanış davranıslar ıcın ozur dılıyorum ve bırdaha olmıcanın sozunu verıyorum bırdaha olursa ozaman gercekten benı engelleyın ve salona gırmemı yasaklayın sımdıden tesekkur eder ıyı calışmalar dılerım(NIÇKIM sanslı)

Türkiye Okey