canlı okey oyunu oynama

İlk internete girdiğim zamanları hatırladım o zamanlarda google bu bu kadar popüler bir arama motoru değildi. Sadece kulaktan duyma yada popüler sitelerden mirc adında canlı sohbet olaylarına katılıyorduk, Akşama kadar cen cen sohbet eder. Sitelerde manita yapma peşine düşerdik, Tabiki o zamanlarda yaşımız daha 18 yaşındaydı.Ama ileri zamanlarda bu işlerin içine gireceğim aklıma gelmezdi.

Eskiden sadece sohbet sitelerini bilirdik, Şimdilerdeyse hangi siteye gireceğimizi hangi oyunu canlı oynasak diye düşünür olduk. Yada facebook iki bir şey paylaşayım beğenenleri takip edeyim Ama son zamanlarda sosyal paylaşım sitelerin Türkiyede kullanım amacı ve kullanımda oranın düştüğünü görüyoruz. Şuanda facebook sadece oyunlarla ayakta, Ve belli bir kısımda manita yapabilir miyim peşinde

Galiba konumuzun çok dışına çıktık, Amacım sizlere canlı okey oyunu oynama nasıl oynanabileceğini anlatmak. Öncelikle İnternet ortamında eski sürüm javalarda oynadığınız oyunlar asla evinizin balkonunda kız arkadaşlarınızla yada erkek arkadaşlarınızla oynadığınız o eğlenceyi alamazsınız. Ama bir çok okey oyun siteleri sizlere farklı ve kaliteli hizmetler vermeye başladı. Bunlardan bir tanesi benim dersem yalan olur. Çünkü biz basit olan eskokey sistemiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Ama eğer canlı okey yanında iyi arkadaşlıklar ve dostluklar istiyorsanız tam aradığınız site desiniz.

Üye olmadan canlı okey oyna

Bir çok insanın bizlere sordukları sık soruların arasında bulunan bir soru. Evet bugün okey hizmeti veren tüm sitelere baktığımız zaman %90 misafir kullanıcı olarak sizleri salonlarına yada masalarına almakta. Ama hiç bir şekilde özelliklerini tam anlamıyla kullanamazsınız. Eğer sitenin sizlere sağladığı global sohbet, özel sohbet, arkadaş ekle, puan, masa açma gibi özellikleri kullanmak istiyorsanız sitenin koymuş olduğu login penceresinde biraz zaman harcamak zorundasınız. Bugün sosyal paylaşım sitelerine ne kadar çabuk üye olabiliyorsanız bu gibi sitelere de o kadar çabuk üye olabilirsiniz.

Canlı okey oynamak istiyorum ama nasıl giriş yapabilirim

Bugün google amcaya farklı arma sonuçlarından bir çok canlı okey salonlarına giriş yapabilirsiniz. Ama okeyservisi.com olarak sizlere canlı okey oyna hizmetini veriyoruz. Sizlerden mutlak sevmeyen kişiler olacak tüm insanlığın göz rengine asla sitemize uyduramayız.

Canlı kameralı okey oyna siteleri

Türkiye de bir tek site var kameralı bir site onlarında yakında bu özelliği kaldıracaklarını açıkları çünkü bariz hile yapmaya müsait birde sapıklık yapmaya müsait bir olay olduğu için hiç bir site bu özelliği hizmetini verme taraftarı değiller. Birde görüntülü yani kamera olayı sunucuya bir çok veride sıkıntı yaratacağı için, Bu sıkıntı da direkt okey oyunun performansı düşürür. Bu yüzden kameralı okey oyunu arıyorsanız boşa kürek çekmeyin.

Canlı okey oyna indir var mı?

Artık günümüz İnternet de indirme oyunların en fazla tutan kısmı fbs oyunlarıdır. Diğer okey ve tavla gibi sitelerin indirme versiyonları hemen hemen bitmek üzere. Çünkü akıllı telefonların uygulama kısmı daha ön plana çıktı. İnsanlar artık otobüs de, Park, durak da telefonlarından oyun oynar hale geldi. O yüzden eğer sizlerde canlı okey oynamak istiyorsanız ya bir web sitesinden yada sosyal paylaşım sitelerinden istediğiniz gibi kolay erişim yapabilirsiniz.

Okeyservisi.com kaç salonı canlı okey.?

Okeyservisi.com da bulunan tüm okey salonların hepsin de canlı ve bedava okey oyunu oynayabilirsiniz, Hatta tavla kısmımızda sizlere canlı olarak hizmet vermektedir.

Bu kadar canlı okey hakkında sizlere bilgilendirme yeter. Eğer yazımda eksik gördüğünüz bir şeyler varsa sizlerde yorum kısmından bu yazımıza katkıda buluna bilirsiniz. Şimdi okey salonlarımıza giriş yapmak üzere olan ve oyunda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

hunkar
22 Kasım 2012 - 23:41

seviyeli ve dürüst arkadalşlarla oynamak istiyorum

ece
25 Aralık 2014 - 20:10

Merhaba evet canlı okey oynamak cok guzel bu imkani bize verdiginiz icin cok tesekkur ederizokey oynamak isteyenler okeyservisi salonlarina beklerim. ~iyi sanslar dilerim.

Usta okey salonları