Duygusuzluk

Duygusuz olmak isteksizliğin en büyük nedenidir. İstek ve duygudur ve hissetmeyen bir şeyler isteyemez. Duygu biraz garip bir olaydır. Her insanda bazı zaman görünmeye biliyor. Duygular vücuttan gelip geçen hormonlardan ibaret bir şey değildir. Bir kalbi kuşatan kan ne ise, kalp odur. Ya sevgidir, yada nefrettir. Arzularınız büyük bir ağaç gibi dal budak çicek meyve verene ve hücrelerinize işleyinceye kadar onları geliştirebilirsiniz. Ama bir çok insanda hiç bir zaman duygusunu geliştiremez. Bu insanlar genellikle arkadaşlarına hatta hatta ailesine bile odun gibidir.

İşte başarıyla yürümek istediğimiz anda yanlış ve duygusuz insanlarla başarısız ilerledik. Hedeflerimizin tümünü her gün coşkulu duygularla ve heyecanlarla anlatmak gönülden isterdim. Ama uzun süren bir çalışma sonunda fiyasko bir çalışma ortaya çıktı sadece bir kişinin adilik yapması sonucu bu durum oldu diyebilirim sizlere. Ama biz önümüzde dağları devirmek için gardımızı aldık ve kendimize yeni bir hedef belirledik bu sefer gücümüzü yanımıza aldığımız biri değil siz değerli kullanıcılarımız olacaksınız.

Artık hedeflerini unutmuş yada hedeflerinden yarı yolda arkadaşlarını donsuz bir şekilde yalnız bırakan insanlarla çalışmayacağız. Hatırlamak istemediğim bir çok insan var biriktirdiğim enrejiyi bu insanlarla tükettim tam herşeye pes ederken havlu atarken dingilin biri yanlış bir sözcük kullanarak bizi yeniden uyandırdı diyebiliriz.

Yıllarca nerede yanlış yaptığımızı dikkatlice inceledik ve daha emin bir şekilde kararlar aldık. Şuanda duygularımızla harekete geçtik ve küllerimizden bir dirilişin gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bazı zaman duygulanmak hedef büyütmektir, Yaşadığının farkına varmaktır. Yani duygulanmak yaşamaktır diyebiliriz.

Hayatımızda duygu yeteneğinimizi körelten faktörleri hepsini kapı dışarı ettik, Kendimize yeni bir sayfa ve arzulu bir ekip kurduk. Duygusuz insanlarla asla çalışmayacağımızı öğrendik. Duygusuz duvarını parçaladık ve özgürlük meydanını doğru açıldık. Bunlar hepsi tamamen siz değerli OKEYSERVİSİ.COM Kullanıcıları sayesinde olan şeyler.

Sürekli başarmak sürekli istemeye bağlıdır

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

keske
11 Mart 2015 - 16:18

Çok güzell ve doğru bi yazı tabiki yola devamm tüm gazla devam karşınıza çıkanı ezicek gücünüz var bu aile altında yapılan yalanlar ihanetlere gözümüz doydu Tebrikler şimdiden hayırlı olsunn

admin
11 Mart 2015 - 16:20

Sizlerin sayesinde her zaman dimdik devam edeceğiz.

Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.