Eğlenceli okey oyun siteleri

Bugün sizlere eğlenceli okey oyun siteleri adlarını veremeye çalışacağız zamanımız olursa bir kaç da iyi eğlenceli tavla sitelerinde vermeye çalışacağız.  Çoğu okey siteleri sadece para kazanma üzerine kurulduğu için bir kaç önemli hususu unutuyorlar. Sitenizde puan özelliği üzerinden para kazanma hedefi kullanıcı belli bir süre sonra sıkıcı gelir.  Eğlenceli okey oyun sitesi için kullanıcının eğlenceli bir zaman geçirmesi gereklidir.

Okeyservsisi.com; Öncelikle kendi sitemizden başlamak istedik biraz torpilimiz olsun artık. Hiç bir zaman okeyservisi adresinin kaliteli bir okey sitesi olduğunu idda etmedik. Ama arkadaşlık,dostluk, eğlenceli bir site olduğunu idda edebiliriz. Arada birde radyo eşlik ederseniz eğlenceye doyamazsınız.

Yakamozokey.com; Bu site eskiden beri çok hoşuma gider hatta bir kaç yazımda yakamozokey den bahsettiğimi hatırlıyorum eğer diğer yazımı okuyan kullanıcılar varsa yakamoz okey yakından tanır.  Tanımayanlarda siteye girerek yakından inceleyebilir. Öncelikle sitenin ücretsiz olduğunu size bildirmek isterim. Diğer özelliklerde özel sohbet,genel sohbet,radyo gibi özellikleri de vip üye olmadan kullanabilirsiniz. Bu siteyi denemeniz için üye olmanız gerekmez misafir okey kullanıcısı olarak giriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz taktirde üye olabilirsiniz siteye.

Okeyoyna.Org; Çok eski bir site bu yüzden epey bir kullanıcısı var sizlerde bu yaşlı ihtiyar siteye ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz. Site tasarım olarak göze batan bir site  sitenin bir çok özelliğini üye olmadan kullanabiliyorsunuz.  Bu sitenin özelliklerini fazla anlatmaya gerek olduğunu sanmıyorum bu yüzden bu eğlenceli okey oyun sitesine ücretsiz olarak giriş yapın ve siz keşif edin.

Bugünlük bu kadar okey oyun siteleri listesi size yeter ilerleyen zamanlarda bu listeyi dağa fazla görebilirsiniz yada sizlerin bildiği güzel okey oyun siteleri varsa yorum bölümünden bize yazabilirsiniz.

 

 

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Hayat denen sonsuzluk da bir çoğumuz düştüğümüz zaman kalkamıyoruz