Eşli okey mi yoksa düz okeymi

Hepinizin merak ettiği bir soru olabilir özellikle yeni okey oyunu oynamaya başlayanların en büyük merak ettiği bir konudur. Mevcut okey oynadığınız siteler yada okeyservisi.com okey masalarında hem düz okey yada eşli okey oyunu oynayabilirsiniz.

Benim favorim olan eşli okey ama eşli okey tanımadığınız bir kişiyle oynuyorsanız pek sizi sarmaz ama 4 kişi bir birinizi tanıyorsanız ve eşli okey olarak masaya oturduğunuz zaman çok eğlenceli bir oyun olur.  Masa oturduğunuz zaman sohbet olmuyorsa o masada sizi o oyun açmaz. Ama oyunu oynarken eğlenceli bir sohbet okey masasında harcadığınız zamanı fark edemezsiniz.

 

Coğu kişi düz okey seçer  zira bireysel takılmak isteyenler için iyi bir oyundur, Özellikle kendine güvenen kişiler hızlı bir şekilde puan toparlamak için seri oynadığı bir oyundur. Aynı şekilde girdiğiniz okey salonlarında bulunan masalarda eşli ve düz okey oyunu açabilirsiniz sadece yapmanız gereken masaya oturduğunuz zaman masa ayarlarına bakıp istediğiniz oyun şekline getirmenizdir.

Eğer eşli ve düz okey masalarında eğlenceli bir oyun bulamadıysanız eğlenceli tavla salonlarımızda zaman geçirebilirsiniz.  GİRİŞ tıklayarak tavla salonlarımıza girişi gerçekleştirebilirsiniz…

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

15 Aralık 2015 oyuncu.com kapanıyor