Etkili Okey Masaları Ve Salonlar

Bir çok siteyi dolaştınız ama sizi etkileyen bir okey masası bulamadınız. Siz iyi okey salonlarda iyi arkadaşlarla okey oynamak istiyorsunuz, İnsanların üzerinde büyük bir etki yaratmak ve usta bir oyuncu olduğunuzu göstermek istiyorsunuz. Şimdi sizin aradığınız okey masaları ve salonları okey servisi adresinde var desem ne tepki verirsiniz. Bunu yorumlarınızda bildire bilirsiniz

İçerik konusunda kesinlikle hiç bir kullanımızı kandırmıyoruz, Sadece yapmış olduğumuz doğru strateji ve kullanıcıya göre özellikler getirmemizdir. Okey servisi hiç bir kullanıcıdan para kazanmak için yeni özellikler getirmez. Yeni özellikler kullanıcının daha fazla eğlenceli zamanlar geçirmesi için getirilir. Ziyaretçilerimizin de en çok dikkate ettiği noktalardan bir tanesi de budur.
Etkili Okey Masaları Ve Salonlar

Kullanıcıya uyumlu okey salonları

Hedeflediğiniz okey salonları kendinizde yönetimle konuşarak açabilirsiniz. Ama Sitenin global hazırlamış olduğu salonlar sizlerin beklentisini karşıladığına inanıyorum. Bir çok kişi okey salonun sağında yıldız kayan şah şahlı bir görsellik beklemiyor, Sitenin içinde bulunan kaliteli okey oyuncuları daha öne çıkıyor. Masa düzeni sizlerin kolay kullanımınıza göre tasarlanmıştır. Masanın özelliklerini üst bölümde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kendime özel masa nasıl oluşturulur?

Kendinize özel masa hazırlamak istiyorsanız, Hazır açılmış masalara oturmamanız yada hemen okey oyna butonunun yanında masa aç bölümüne tıklayarak açılan pencerede masa ayarlarını yapabilirsiniz. Masa düzeninde eşli yada herkesi bireysel katlamalı, cezalı gibi özellikleri de ekleyebilirsiniz. Bu özellikleri kullanarak kredinizi daha hızlı artırabilirsiniz.

Okeyservisi.com bir çok kitle takip ediyor, Bu kitlelerin bir çoğu oyuncular, bir çoğuda art niyetli kendini beğenmiş okey siteleri aslında çok düşmanım yok ama bir kaç kişi oldu. Yakın zamanda onların derslerini sizler ile birlikte vermeye başlayacağız, Okeyservisi.com etkili okey masalarında karizmanızı artırın ve okey oyunu oynayın.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Sam Nedir