Facebook Okey Nasıl Oynanır

Son 4 yıla baktığımız zaman sosyal paylaşım sitelerinde online oyunların hızlı bir şekilde yayıldıklarını görmekteyiz. Sosyal paylaşım en önde olan ise facebook, Artık insanların facebook üyelikleriyle bir çok siteye üye olmadan giriş yapabilmekte. Bir çok online oyuna da giriş yapabilmekte.

Pekala facebook üzerinden okey nasıl oynanır sorusuna bugün cevap arayacağız. Facebook üzerinden okey yada TAVLA oyununa giriş yapmak çok kolay. Yapmanız gereken sadece facebook arama bölümüne okey, yada okey oyna yazmanız yeterlidir. Bir çok okey oyunun karşınıza çıktığını göreceksiniz. Ama facebook da bulunan bir kaç okey sitesinden hariç diğer okey oyunlarına web sitelerinden de giriş yapabilirsiniz.

Web sitesinden girmek sizlere ne avantaj kazandırır?
Okey oyununa web sitesinden girdiğiniz zaman okey oyununda etkinliklerden anlık haber alabilirsiniz. Birde facebook duvarında isteğiniz dışında yok şu masada okey oyunu oynuyor gibi gereksiz paylaşımların paylaşılmadığını görürsünüz. Facebook üzerinden bir çok OKEY oyunu oynadım hepsinden de rahatsızlık duydum oyunda olmadığım halde duvarımda paylaşımlar yapıldığını ve arkadaş listemde olan kişilere arkadaşınız sizi davet ediyor gibi gereksiz reklamların yapıldığını gördüm. O yüzden sosyal paylaşım sitelerinden pek okey salonlarına giriş yapmam.

Facebook üzerinden okeye girişin tek avantajı tanıdığınız kişilerle okey oyunu oynamanız daha kolaylaşıyor. Sitede şu masadayım vs vs anlatmak zorunda kalıyorsunuz, Ama facebook üzerinden oyuna giriş yaptığınız zaman arkadaşımın yanına git dediğiniz zaman anlık olarak masasına hemen ulaşabilirsiniz.

Bu kadar facebook okey oyna anlatımı sanırsam yeter eğer bilmediğiniz nokta varsa öğrenmek istediğiniz bir şey olursa yorum bölümünden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

mehmet
04 Kasım 2012 - 05:48

Okey oyunu

mehmet
04 Kasım 2012 - 05:51

Harikaydi

mehmet
04 Kasım 2012 - 06:00

Çok güzel

mehmet
04 Kasım 2012 - 06:01

Cokguzel

yusuf ucar
16 Kasım 2012 - 20:51

onnumara

Okey nasıl oynanır ve nasıl öğrenir