Hayallerimin peşinde koşmaya başladım

Eskiden ilk internetle tanışdığım zaman yıl 1998 çok eğlenceli ve akşamları sabaha kadar başında oturduğumuz bir mirc sohbet Ama zamanın nasıl geçtiğini hiç bir şekilde anlamıyordum yeni güzel insanlarla tanışıyordum. O zaman böyle herkes internet kullanmıyor elit kısım internet kullanıyordu bunun bir çok nedeni vardı. Bilgisayarın pahalı bir şey olması ve İnternetin saat başı para yazması

Her neyse ilk web sitem sohbetant.com olmuştu daha sonra chatyeli.com ama sohbet işi hızlı bir şekilde erimeye başlamadan bu sektörden uzaklaştım Çünkü facebook gümbür gümbür geldiğini hissettirmişti hemen birini buldum elimde ne kadar chat sitesi varsa birilerine sattım. Bir gün boş boş otururken gözüme OKEY sitesi çarptı neden bende böyle bir oyun site işine girmeyeyim dedim. Ama yalnış kişilerle girdiğimin asla farkına varmadım yıllarım boşa gitmiş oldu her neyse her yıl bir tecrübe oldu.

Şimdi Sayın Faruk beyle hayallerimizin peşinde koşmak için kollarımızı yine sıvasladık Faruk bey kimdir oda bizim gibi yıllarını web sitelerinin içinde harcamış biridir en büyük projesi yakamozokey.com ve okeyseli.com dur bunun yanında İlk okey radyosu kurucularından bir tanesidir canınız sıkıldıysa sansfm.com adresinden müzik dinleyebilir ve istek isteyebilirsiniz. Faruk beyle uzun zaman önce askıya aldığımız tutku.com yeniden projeyi tozlu raflardan kaldırma ve sizlere güzel bir şekilde sunmak istiyoruz. Bazı zaman aksaklıklar olsada bu aksaklıkları bir bir gececeğimize inanıyorum.

Eğer sizlerde bir şeylerle uğraşıyorsanız yada hayalinizde bir şeyler varsa mutlak yapmaya çalışın daha sonra pişman olmayın neden zamanında bu hayalimi gerçekleştirmek için bir şeyler yapmaya çalışmadım diye kendinizle kavga edebilirsiniz.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

İnternette Sıkılınca Ne Yapıyorsunuz.!!