Hemen Okey Oyna

Attığınız her ıstaka bulunan perde yada cektiğiniz her taşda 41 çeşit dizilişlerle kafa patlama ve ilerleyen zamanlarda okey servisi adresin usta okey bölümüne giriş hakkını elde etmek. Bunların hepsi eğlenceli bir oyunun ürünüdür.

Okey oyunu Çin kökenli bir oyundur oyun aslı domino taşlarıyla oynanır, İlerleyen tarihlerde taşlar tahtaya dizilerek okey oyununa dönüşmüştür, 15. yüzyılın ikinci yarısında Türkler bu oyunla tanışmışlardır. Ogün ve bugün popüler bir oyun haline gelmiştir.

Hemen okey nasıl oynanır

İnternet üzerinden hemen okey oynanır sıkça sorulan sorular arasından biri. Bugün size okey sitelerine giriş yaptığınız zaman hemen okey oyna nasıl oynayabileceğinizi anlatmak istiyorum. Rıfkı kış ayı geldiği için dükkanında işleri düşer. Dükkanda çok canı sıkılır yan komşusuna gider. Yan komşusu İnternet okey oyunu oynar rıfkının yüzüne bakmaz sohbet esnasında Rıfkı sen ne yapıyorsun der okey oyunu oynuyorum der. Hangi site www.okeyservisi.com adresi diye söyler. Rıfkı hemen kendi dükkanına geçer www.okeyservisi.com giriş yapar. Nasıl üye olacağını bilmediği için hemen yine yan komşusunun yanına gider. Emmi ben üye olamadım sen beni bir üye eder misin diye söyler. Komşu Nuri hemen Rıfkı üye eder. Rıfkı dükkanına geçiş yapar ve okey oyunu oynamaya başlar.

Okeyservisi.com hemen okey oyna özellikleri

Okeyservisi.com salon kısmında hemen okey oyna tıkladığınız zaman hazır acılmış boş masalara oturursunuz. Ve hemen oyununa başlaya bilirsiniz. Ama hemen okey oyna tıkladığınız zaman şu sıkıntı olur arkadaşlarınızla okey oyunu oynamanız biraz zor olur. Ama bu özelliği arkadaşlarınız yokken çok rahatlıkla kullana bilirsiniz. Arkadaşlarınızla okey oynamak için yeni bir masa acarak masa konumunu özel masaya alın. Daha sonra tanıdığınız arkadaşları davet edin masaya.

Okeyservisi.com hemen okey oyna veya düz masa açılıp oynan oyunda puan aynımı

Salon kısmında hemen oyna bastığınız zaman rastgele bir masaya giriş yaparsınız. Masanın eşli yada cezalı olduğunu göremezsiniz. Bu yüzden düz okey masası açarken puan durumunu ve diğer özelliklerini siz belirlediğiniz için oyun sonunda puanın ne kadar geleceğini hesaplamış olursunuz. Ama bir başkasının açmış olduğu bir masaya oturduğunuz zaman puanlarınız az gelebilir.

Okeyservisi hemen okey oyna ile ilgili bir kaç foto galeri
Hemen okey hızlı seri puan yapma

Hemen okey oyna tıklayarak açılmış okey masalarına hızlı bir şekilde oturur seri bir şekilde oyuna başlamış olursunuz. Ama diğer türlü masa açtığınız zaman diğer rakip oyuncuların masaya giriş yapmasını beklemek zorunda kalırsınız. Hızlı oyun oynadığınız zaman oyun sayınız artacaktır ve hızlı bir şekilde puan yapmış olacaksınız.

Sahte hemen okey oyna sitelerine dikkat

Bir çok site hızlı, seri, hemen okey oyna başlıklarını google de bir çok sitede görmekteyiz. Ama içine girdiğimiz zaman alakasız botlarla okey oyunu oynamak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden böyle sitelere giriş yaptığınız zaman diğer sitelerinde böyle olduğunu düşünmeyiniz. Sizlerde hemen o siteden çıkış yaparak diğer sitelerde şansınızı denemeye devam edin.

Aşağıda bulunan siteler hemen okey hizmetini üçretsiz olarak vermektedir

www.turktavla.net
  1. www.turktavla.com
  2. www.okeyoyna.org
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

ozgur
07 Ekim 2012 - 16:16

tmm

ozgur
07 Ekim 2012 - 16:16

tamam sonra yazarım kardeş

fethi
07 Ekim 2012 - 21:35

güzel beyeniyom

orhan
10 Ekim 2012 - 12:37

yorum yok

krall48
12 Ekim 2012 - 20:32

güzel bir oyun sitesine benziyor.oynadıkça çok daha iyi anlaşılacaktır

canım67
13 Ekim 2012 - 19:27

bir gecebilsem okeye yazacamda

merhaba
21 Ekim 2012 - 09:06

merhaba okey odaları sayfasına girerek istediğiniz okey odalarına giriş yapabilirsiniz. okey odalarımızda sizlere göre etkinlikler yapılmaktadır. sizler de hemen okey oynayabilirsiniz şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

cazgır
23 Ekim 2012 - 17:02

nasıl girsem derken giremedim

isa
01 Kasım 2012 - 10:49

yorum yok

Isık Andaç
13 Kasım 2012 - 15:42

çok güzel

zeynep
13 Kasım 2012 - 21:16

tavla oynamak istiyorum

gizemezgi
17 Kasım 2012 - 18:13

oyuna kabul edermisiniz.?

GÖRÜNMEZ
18 Kasım 2012 - 19:16

NE VAR NE YOSUN

GÖRÜNMEZ
18 Kasım 2012 - 19:16

ne var ne yoksun

bekir
05 Aralık 2012 - 16:28

yorum yok

Facebook Okey Nasıl Oynanır