Her siteden neden okey oynanmaz

Eski kullanıcıların dert etmeyi bir başlık oldu neden her sitede okey oyunu oynanmaz. Bunları tek tek tecrübemize dayanarak sizlere anlatmaya çalışacağız, Sadece OKEY için geçerli olan bir şey değil bir durum diğer online oynan masa oyunları içinde geçerli. Bugün büyük bütçelerle bu oyun sekterüne giren bir çok site başarısız olarak sitelerini kapamak zorunda kaldı. Bir çok reklam bütcesi sonra belli bir kitleyi sitelerine çekme başarısınıda bu süreçte gösterdiler.

Evet bu reklam sonrası gelen ve Okey oyunu yada Tavla oyunu oynayan kullanıcıların ne hatası vardı, Sadece sizin şahşalı reklamınızı güvenerek ve sizlere güvenerek kullanıcı adı alarak oyununuza başladılar ama siz ne yaptınız 1 yada 2 yıl sonra yeteri parayı kazanamadık diye bu kadar kullanıcı yüz üstü bırakarak kapattık mesajı yolladınız. O kadar kullanıcının emek verip puan yaptı şeyler gitti. Bunu boş verin o kadar güzel ortamları olan arkadaş çevresi de gitmiş oldu.

Eğer sizlerde yeni okey oyunu yada tavla oyunu oynamaya başladıysanız yada başlamak üzereseyiniz eski okey sitelerinde oyun oynamayı tercih edin. Sizlere şimdi bir kaç okey sitesi ve tavla sitesi önereceğiz.

Okeyseli.com Eski bir sitedir epey sabit bir kullanıcısı var oyunun en büyük zenginliği okey ve tavla hizmetini sizlere vermesidir. Siteye üye olurken hiç bir ücret ödemiyorsunuz, Okey oyunu yada tavla oyunu oynarken diğer okey oyuncusu arkadaşlarınız için radyodan istek şarkı isteyebilirsiniz. Benim arada uğradığım güzel bir sitedir. Sizlerinde gönül rahatlıyla oynayabilirsiniz.

Tavla oyunu oynamak istiyorsanız sizlere şimdi güzel bir site önereceğim aslında bu okey sitesi ama açmış olduğu bir tavla salonu çok hoşuma gitti ve sizlerinde mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Şuan size vereceğimiz linke tıklayarak hemen tavla oyna sayfasına geçebilirsiniz. http://www.yakamozokey.com/tavla-oyna/ Diğer tavla sitelerinden daha farklı olduğunu ancak oyuna girdiğiniz zaman göreceksiniz.

Neden her sitede okey yada tavla oyunu oynamayacağını sizlere en iyi ayrıntılı bir şekilde anlatmaya uğraştım yukarıda verdiğim adreslere girdiğiniz zaman ne kadar eğlenceli bir oyun sitesi olduğunu anlayacaksınız.

Neden bu kadar emin olabiliyorsunuz diye bilirsiniz 1998 buyana internet aleminde dolanır bir çok okey ve tavla sitesi yönetiminde ve tasarımında emeğim vardır. Bu yüzden sizlere bir abi tavsiyesi güvensiz gördüğünüz sitelerde asla okey oyunu oynamayınız.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Yüklemeye gerek yok, Direkt okey oyna