Hızlı okey oyna

İnsanlar 2 neden den dolayı HIZLI OKEY oynamak isterler. Birincisi sıkıcı ve yavaş okey oyunu oynayan insanlardan dolayı, Birde yavaşlı savunan zamanında okey taşını yere atmayan kullanıcıya ufak cezalar vermeyen site yüzünden insanlar her zaman hızlı okey hizmeti veren. Yada hızlı seri okey oyunu oynayan kullanıcılar ararlar.

Okey Servisi adresinde hızlı okey nasıl oynanır!!
Eğer sizlerde hızlı seri bir okey oyunu oynamak istiyorsanız öncelikle okey masasını açarken süreli olarak masayı açmanız gerekli. Rakip zamanında okey taşını atmazsa sistem otomatik olarak yere taşı atar yada taşı çeker. Bu sayede hızlı ve seri bir okey oyunu devamlığı olmuş olur.

Yarım kalan oyunlar hızlılığı yavaşlatıyor.
Evet eski java sürümünde yazılmış okey oyunlarında genellikle yarım kalan masaya oyuncu beklenilir. Ama artık günümüz teknoloji nasıl geliştiyse oyun sektörde aynı hızda gelişiyor. Yarım kalan oyuna bot otomatik olarak boş masaya oturur hazır komutuyla oyun başlar. Ve oyunu yarım bırakıp kaçan kullanıcıda sisteme yani okey salonlarımıza 4 saat boyunca giriş yapamaz.

Hızlı okey oynamanız aslında siz değerli kullanıcılarımızın elinde, Sizlerde oyunun tadına varmak istiyorsanız hızlı ve seri bir oyun oynayın Boş boş lak etmeyin İyi eğlenceler dileriz.

İlgili Terimler : ,
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Kendimi dünyanın merkezinde gören bencil ruhlu bir insan olarak görüyorum