İnternet okey sitelerin fakirlikleri

Bir çok web sitesi fakirliği engel görür ve bunu bir mazerete dönüştürür, Ve üzerinde zarara katlanır. Zengin olan sitelere öfkelenirsiniz. Bir anda hırslanırsınız ve zenginleşme yolunda onurunuzu ezecek bir çok tutumlara gireşebilirsiniz. Zengin olan web sitelere nefretiniz gelişir. En yakın arkadaşın web sitesini çekemez hale gelecek bir tutumu sergilemeye başlarsınız. Elinizde imkanlardan zevk almaz olursunuz. Ve intenet ortamında hayatınız zehire döner. Ve gün gelir ümidinizi yitirmeye başlarsınız. İyi bir web sitesine sahip olmak için ciddi bir reklam bütcesine gerek yoktur.

  1. Alın terinin önemini, ısrar etmeyi, ve araştırmacı olmayı öğrenmelisiniz. Elinize geçen kaynakları iyi analiz ederek verimli bir şekilde kullanmayı öğrenmelisiniz. Yokluğu görmeyen bir web site sahibi asla iyi bir siteyi yönetemez.  Bir çok kişi bunu denedi ve yapamadığını gördük.  Bir web sitesi sadece web sitesi olarak yönetilebilir. Ama bir okey oyunu web sitesi 2 işlemde de başarılı olmak zorundasınız.  Birinci olarak web sitesini yöneten editörler. ikinci olarak web sitenizin içinde bulunan okey oyuncularını yönetecek adminlere ihtiyacınız olacaktır.
  2. Çok paranız olabilir örnek olarak OKEYSERVİSİ.COM sitesini satın alabilirsiniz. Zevkinizi para karşılığı karşılayabilirsiniz. Ama zevkinin parada ve zenginlikte olmadığını öğretir. Bu gibi sitelerde para işi çözmediğini göreceksiniz. Zamanla sitenizin çok boş kaldığını neredeyse okeyservisi.com sitesinde sadece arkadaşlarınızla okey oyunu oynadığınızı görürsünüz.  Bu süreç sizi çok tedirgin eder tehlikeli insanlarla çalışmaya sevk edebilir. Bilginiz olmadığı için bir sürü kazık yer ve sonra siteyi kapamak zorunda kalırsınız.

 

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Üye olmadan okey oyna