İnternette Sıkılınca Ne Yapıyorsunuz.!!

Sizlerde benim gibi zamanın büyük bölümünü İnternette zaman geçiriyormusunuz. Ben genellikle Web siteler için yazı yazıyorum ve sürekli bazı güncel olayları araştırıyorum, Bazı anlar sıkıldığım oluyor. Ve o an elimde yaptığım işe odaklanmam imkansız oluyor. Sıkıldığım zaman devam ettiğim işte çok kötü oluyor. Bu gibi durumlarda sizlere ne yaptığımı anlatmak istiyorum.
Arkanıza yaslanın, müzik dinleyin
Ben bu gibi durumlarda genellikle ilk öncelikle Youtube Müzik Bölümüne girerek sırayla müzikleri dinlemeye başlıyorum. Ama bazı zamanlar rahatlatıcı müzikleri dinleyerek üzerimde ki stresi atmaya çalışıyorum.  Bazı zaman şunuda deneyebilirsiniz kulaklığınızı takarak müziğe eşlik edebilirsiniz tabiki bunu yaparken avazınız çıktığı kadar yüksek sesle yapmanızı tavsiye ederim genellikle iyi geliyor.

Eğer bundan da sıkıldıysam böyle okeyservisi.com gibi blog bölümlerini okuyarak zaman geçirmekte güzel oluyor.  Bazı zaman yazılar insanları güldüre biliyor yada iyi bir bilgi deposu edebiliyor sizi.

Arkadaşlarınızla yazışmayı unutmayınız
Bildiğiniz gibi artık internet ciddi iletişim araçı oldu. Günümüzde skybe,Facebook gibi  büyük bir muhabbet aracı var.  Arkadaşlarınızla kısa sohbetler sizlere iyi gelebilir. Genellikle bazı arkadaşlar bu sıkıntılı günlerde bana çok iyi geliyor.

İnternet Oyun oynamak da iyi gelecektir
Sıkıntılı dönemlerinizde arkadaşlarınızla yada hiç tanımadığınız biriyle oyun oynamanız sizlere iyi gelebilir.  Sizlere önerebileceğim oyunlar arasında TAVLA ve OKEY oyunu olacaktır. Tavla oynamak için  İnternette bir çok site bulabilirsiniz. Son zamanlarda kendi sitemden sıkıldığım zaman dolaşırken bulduğum site www.turktavla.net oldu. Sizlerde tavla yada okey oyunu oynarken site üzerinde kaliteyi zaten anlayacaksınız.

Komik videolar sizi güldürebilir

İnternet üzerinde kısa videolar izlemek sizleri güldürebilir ve eğlendire bilir.  Vine,59 saniye gibi siteler işinize yarayabilir.  En önemli olan hayatta bir şeyler yaparken asla sıkılmayın eğer sıkıldığınıza emin olduysanız hemen elinizde işi bırakın eğlenebileceğiniz bir işi yapın . Daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Ağlamanın da gülmek kadar, Mutsuzluğunda mutluluk kadar normal midir.