İstanbul Okey

İstanbul okey salonlarını bir çok sitede yada sosyal paylaşım sitelerinde görmüş olabilirsiniz. Ama Sizi gıcık eden bazı nedenler olmuş olabilir, Bazı önceliklikle sadece biri bile yeter İstanbul okey salonunu katlanılmaz kılmaya. Sizler sanalda mutlaka bu okey salonları özelliklerden en az birinle karşılaşmışsınızdır. Peki sizi gıcık eden hangi özellikler.?

Ücretsiz olmayan İstanbul okey salonları.

Bir gün başka sitelerde gezerken şöyle bir reklam ilginizi çekti ücretsiz İstanbul okey salonlarında arkadaşlarınızla yada tanımadığınız kişilerle okey oyunu oynayın. Sizde ücretsiz ibaresini gördüğünüz için hemen İstanbul okey yazan yere tıkladınız. Siteye login penceresinden üye oldunuz.
istanbul okey

Login olduktan sonra Vip üyelik istemeleri.

İstanbul okey sitesine girdiğiniz ve acemi okey salonlarından ilk etap da başladınız. Daha sonra acemi okey salonlarında okey oynamak sizleri sıkmaya başladı farklı salonlara farklı insanların olduğu masalarda okey oynamak daha ilginizi çekeceğini düşündünüz. Ama diğer salonlara tıkladığınız zaman sizlerden vip üye olmanızı istedi. Yani site sizden belli bir ücret karşılığında bu salonlara sokacağını söyledi. Hemen gıcık oldun paramız yoksa İstanbul okey salonlarında oyun oynamayacağız mı.

Vip üye olduktan sonra İstanbul okey salonları;

Sizler para verip artık vip üye olmuşsunuzdur. Ama site para göz olduğu için salonu da kezban ablama kiraya vermiştir. Kezban abla sizin genelde akıcı sohbetinize ilginin sizde olmasından dolayı uyuz olur. Ve sizi salonlardan uzaklaştırır. Siz İstanbul okey salonları için vip üyelik almıştınız ve şöyle dersiniz. NE kadar gıcık bir İstanbul okey salonu ve o kadar da bu siteye kıl oldum.

Okey servisin’de İstanbul okey salonları farkı.

İstanbul okey salonları açmadan önce bir çok rakip olan sitelerin salonlarını eksiklerini takip ettik. Ve böyle bir salonun eksikliğini hissettik. Ve sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen çalışmayı yapmak için kollarımızı sıvazladık. Şuan’da istanbul okey salonumuz şu kıvama geldi. İstanbul okey salonlarında ücretsiz olarak okey salonlarımıza giriş yapabilir ve özelde yada genel sohbette sohbet edebilirsiniz. Okey salonlarımıza giriş yaptıktan sonra düşmeler ve donmalar kesinlikle yaşamazsınız. Kesintisiz 7/24 okey oyunu oynayabilirsiniz.

Siz değerli İstanbul okey severlerine iyi eğlenceler ve bol şanslar dileriz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

METİN
04 Ekim 2012 - 11:37

çok mükmel bir salon herkesin dikkatine

benelif
10 Ekim 2012 - 18:53

harika bir oyun

bebo66
12 Ekim 2012 - 08:21

:))

gulseren
13 Ekim 2012 - 19:26

okeye gecemiyorummmmmmmmmm

ONUR
28 Ekim 2012 - 08:47

SLM NASILSINIZ çok güzel

özleyenklp
30 Ekim 2012 - 16:08

osman

özleyenklp
31 Ekim 2012 - 10:10

çok güzel site osman

keskin huseyin
07 Kasım 2012 - 21:00

okey oyunu

yusuf ucar
16 Kasım 2012 - 20:50

bbbbbbb

Kara gün dostu