İyi bir usta okey oyuncusu olma

Bugün bir çok okey oyuncusunun hayallerinde olan bir kavram, Ama iyi bir usta okey oyuncusu olmak öyle kolay bir iş değil. Öncelikle oynayacağınız site kalitesinde ödün vermeli her okey salonların usta okey salonları hizmetini veremeyeceğini sizlere şu yazımızda usta okey salonları bilgilendirmiştik. Acemi site sahiplerin acemi okey salonların yönetiminde olan sitelere ancak çapulcu takımı takılır. Bu yüzden buralarda ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunuzu gösteremezsiniz.

Usta okey oyuncusu olmak için neler yapmalısınız!

Eğer okey oyununa yeni başladıysanız öncelikle okey oyunun nasıl oynandığını öğrenmeniz gerekli, Okey oyununu okey nasıl oynanır sayfamızda çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz.  Daha sonra sizleri acemi okey salonlarında uzun sürecek bir maraton bekliyor olacak. Burada sizin gibi acemi oyuncular sizi bekliyor olacak.  Ne kadar fazla oyun oynarsanız o kadar bir adım usta oyuncu olmaya bir adım daha atmış olacaksınız.

Usta okey oyuncusu olmak için taktikler. !!

Usta okey oyuncusu olmak için sizlere bir kaç taktik vermeye çalışacağım. Öncelikle masaya oturduğunuz zaman oyunun başlamasıyla elinize gelen taşları düzenleyin ve daha sonra rakipleriniz tarafından atılan taşları sıkı bir takibe alınız. Eğer beklediğiniz bir taş yerde çıktıysa bu taşı beklemeyin ve o per yapmak istediğiniz sıralamayı bozarak yere atınız.  Arada eliniz çok güzelse ve okeye dönüyorsanız okey masanın sohbet bölümüne elim çok kötü bitme imkanım yok gibi yazılar yazın ve rakibiniz bunlar bitemeyecek diyerek elinde okey varsa elinde patlama nedeni olur zira bitmiş eli açmaz yere okey atmayı düşünür. Tabiki bazı zaman ters tepe biliyor sizin elinizde okey taşı patlaya biliyor.

Okeyservisi.com kullanıcı başka zaman sizlere daha farklı taktikleri video ve resimli olarak anlatamaya çalışacağım. Ama yazımın en başında dediğim gibi her usta okey salonu usta oyunculardan oluşmaz sizlere en iyi usta okey oyunun farkını yaşatacak siteler turktavla.net ve okeyservisi.com adresidir. Zaten sitemize salonlara giriş yaptığınız zaman bu farkı çok iyi anlayacaksınız.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

usta okey
05 Şubat 2015 - 23:40

Oncelikle guzel bir usta okey anlatimi olmuş. Her site usta okey salonlarina sahip degildir. Her usta okey salonlarında bulunan oyuncuda usta bir oyuncu degildir. Okeyservisi salonlarinda beni yenecek biri olduguna inanmiyorum.

OKEY ve TAVLA oyuncular ile etkileşim kurmanın önemi