Konumuzun dışı film sitesi

Bugün sizlere okey yada tavladan bahsetmeyeceğim konumuzun tam zıttı olan film sitesinden bahsedeceğim. Bir çok zaman okey oyunu oynarken yada web sitesine bakarken. canım sıkılabiliyor. Bu can sıkıntısını genellikle youtube müzik dinlerken yada film izleyerek geciriyorum.

Ama bildiğimiz gibi google amcamıza bir sorgulama yaptığımız zaman bir çok siteyi karşımıza çıkarıyor. Bilmediğimiz sitelere bazı zaman giriş yaptığımız zaman sinir olmuş bir şekilde çıkış yapıyoruz hatta coğu zaman bilgisayarımızı kaptabiliyoruz.  Bir çok fim izle sitesine girdiğimiz zaman her köşede reklam olduğunu görüyoruz. Hatta coğu reklamlar tıklanmadan yok olmuyorlar. Benim şahsen en uyuz olduğum site türleri.

Eğer sizler hiç bir film izle sitesi bilmiyorsanız bugün sizlere güzel bir film sitesi tanıtımı yapacağım anlamına geliyor.  filmizle1080p.org sitesi sade bir tasarımızı karşımızda görüyoruz. Sade olmasının güzelliği film izlerken sitenin gözlerimizin yormamasın da çok faydalıdır.  Film sitesine baktığımız zaman sadece kullanıcı odaklı hazırlandığını görüyoruz. Zira sitenin hiç bir yerinde reklam diye bir şey yok.

Sitenin kategori kısımlarına baktığımız zaman  Bir çok çeşit kategori görebiliyoruz. Sevdiğiniz kategoride filmleri daha basit bulabilirsiniz benim en sevdiğim kategoriler şunlar.

 

Eğer sizlerde güzel eğlenceli bir film izlemek istiyorsanız mutlaka bu film sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim..

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Trabzon Okey