Küçük düşünceler ama imkansız değiller

Genelleme olarak okey sitelerinine baktığınız zaman bir çok okey salonları görürsünüz hepside bizim OKEY salonları gibi aynı salonlarına bağlanır amaç kullanıcıya bir çok okey salonlarıyla sizlere hizmet veriyoruz havası vermek Ama aslında bunun yalnış olduğunu bu aralar sizlere daha fazla yazmaya başladığım zaman anlamaya başladım yakında gereksiz salonları yada her salonu ayrı bir konuma sokacağım.

Sizlere yazmak yada aklımda dönen ve beni rahatsız eden tilkilerden bir nevi kurtarıyor. Bir çok zaman içimi dökebilecek bir arkadaşım olmadığı zaman, Bu beni gerçekten rahatlatabiliyor veya daha kötü bir duruma da sokabiliyor. Bir çok zaman bu durumda okeyservisi web sitesi imdadıma yetişiyor bir çok kez yazıyorum ve siliyorum Bu çok zor olmuyor

Eğer bir web siteniz varsa düşmanız da o kadar çoktur. Sizleri çekemeyen sizlerden nefret eden bir çok insanda olur. Sizlerin yaptıklarını yapamayan site sahipleri bir numaralı düşmanız-dır. Yada siteden küfürden dolayı atılan kullanıcılarda sizleri sevmeye bilir ama ben herkesi gayet çok seviyorum Şöyle bir düşünceye kapılmak istiyorum bir çok kez. Bu dünya da iyi insanlar olsun, Şehrin yoğun kalabalığında işi gücü dert etmeyen insanlar, Yanakları her zaman gülümseyen sokaklarda ve parklarda koşuşturan çocuklar olsun, Fakir bir insan olalım cebimiz delik olsun hiç paramız olmasın. Rahat olalım, uyumak için yatağa girdiğimiz zaman duvara bakarak bin türlü şeyler düşünmeyelim. Binlerce tebessüm kırıntısı içinde yüzelim uçsuz bucak, ya da yalancı ve saçma sırıtmalar dan arınalım ve Renkli bir şekilde insanlara ve dünya tebessüm edelim. Olmaz mı? Beynimizi boşaltalım, Tüm bizi rahatsız edici düşünceleri bir köşeye s*ktir edelim her şeyi oluşuna bırakalım.

Bir takım mutlu canlı olmak zor mu? Dünya üzerinde insanlar arasında bir çok farklılıklar olsun ama bir birimizi sevelim. Irk ve ten rengini yenelim bir kere ayrıma falan gerek olmadığını bilelim. Unutmayalım ki karşımnızda ki insan farklı olduğu için seveceğiz. Sınırlar var ama beyinlerimize sınırlar koymayalım ülekere ve kendini bilmez bir kaç politikacıya gerek yok. İnançları yüzünden insanları yargılamayalım yargılarımız varsa bu duvarları yıkalım. Allah ile kul arasında biz olmayalım, Dinimizi öğreteceksek yırtıcı ve yıkıcı olmayalım.

Yanı başımızda elini tutacağımız biri, Çok değer verdiğimiz arkadaş olsun, Kim olursa olsun yeterki birileri olsun. İstediğimiz zaman istediğimiz her şeyi yapalım, Özgür olalım. Elimizde sevdiklerimiz, Gidip boylu boyunca yem yeşil güneş altında uzanalım, ve sonra denizi izleyelim, Sonra bir sigara yakalım. Dumanına baka baka düşünelim.

Sadece dünyayı OKEY ve TAVLA Salonlarından ibaret sanmayalım kendimizi kaptırmayalım biraz dünyanın ne kadar tatlı olduğuna bakalım, Sanal ortamda olabiliriz ulaşılmaya biliriz ama karşımızda insana küfür edeceğiz anlamına gelmez.

OLMAZ MI?

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Okey nasıl oynanır ve nasıl öğrenir