Kumsalda Fotoğraf Çekmek

Evde canı sıkalan ben olunca masamın üzerinde duran fotoğraf makinasını alıp Küçük bir Deniz kıyısında kumsal turu yapayım dedim. Ama akdeniz kıyılarında kumsala çıkmak o kadar kolay olan bir şey değil bir çok yeri Oteller parsellemiş durumda halk plajları da resturant vs gibi işletmecilere yada su sporlarına verilmiş Ama her yerde şansımızı denemeye çalışacağız.
Fotoğraf çekmek çok güzeldir.
817e7f886a35a6bc7af82771cd692666
Antalya kemer sahiline gittiğiniz zaman bir çok rus uyruklu turistleri sahilde yada sokak da bolca görme ihtimaliniz çok yüksektir. Sanki Rusyanın bir ilcesi gibi bir durum var burada. Evet buraya kadar her şey çok güzel İlk başlarda çekinerek fotoğraf çekmeye başladım. Ama ruslar asla fotoğraf makinasından rahatasız olmuyorlar aksine size güzel pozlar veriyorlar.
50c93abf0c8c500d375c4fb6100ede9e

Türk bir insanı fotoğraf kareme çekiyor olsaydım şu kelimeyi duyabilirdim Stop kardeşim, yada hemşerim. Zaten Türkiye de Fotoğraf makinasıyla bir çok yerde fotoğraf çekmek yasaktır. Ama Cep telefonlarınızla bu yasak yerlerde foto çekmek yasak değil yada görmemezlikten geliniyor.
Eğer sizlerde bir gün Antalya tarafına tatile giderseniz Fotoğraf makin anızı götürmeyi asla unutmayın derim. Biraz bu konumuz OKEY yada TAVLA konusundan çok uzak oldu ama her zaman da siteye okeyle ilgili yazı yazamayız ya Bazı zaman konu dışına çıkmak güzel oluyor..

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Kendini büyük gören insanların son noktası