Öğrenilmiş Çaresizlik Yeni Gücünüz Olabilir

Çalıştığım ilk sitelerden biri olan “okey nasıl oynanır” sitesi beni o anda harekete geçirmişti. Arkasından 100 yakın web sitesine imza attım bir çoğunda bir çok başarılara attım bir çoğunda yere çakıldım. Ama kimse bu işi anasının karnında öğrenmiyor azim ettim başarıyı bir çok kez yakaladım ama eksik olan tek şey yanlış insanlarla yolda gidiyor olmamdı. Bir çok kez çaresizliğe sürüklenen biri oldum. Ama asla bunu kabullenmedim, Çaresiz olan kişiler aslında beni yada projemi yarıda bırakan insanlardı. Çünkü onlar asla değişeme direnmeyip ayak uydurmayı beceremeyen basit insanlardı.

Bu yazımda bir çok “caresizlik nedir?” sorusuna yanıt arayan s*lakca beni takip eden insanlar için olacağına inanıyorum. Sizler için bugün çaresizlikten doğan gücün ve beraberindeki pozitif değişimlerin altını çizeceğim. Sizler OKEY ve TAVLA Salonlarında dedikodularınızı yaparken bizler asıl işleri yapmaya devam edeceğiz. Sizler Asıl hırsız kavramını öğrenmeye çalışırken biz anlımızda çıkan terin karşılığını alıyor olacağız. Sizler bir köşede erirken biz güçleniyor olacağız.

Biz Türktavla,okeyservisi ekibi olarak hayatı boyunca yaşadığımız olumsuz deneyimlerden sonra asla inancımızı azalmadı, tekrar eden olumsuzluklar hep birlikte yaşama sevincinin öğrenilmiş çaresizlik içinde asla kalmadık sizler ne kadar saldırıyorsanız biz o kadar güçlendik.

Bizim gücümüz yıllarca hizmet verdiğimiz kullanıcılarımız biz her zaman onlarla sevincimizi yaşadık onlarla beraber üzüldük. Ama sizler egolarınızla yaşadınız egolarınızla kullanıcımıza zarar verdiniz. Artık kendinize zarar vermeye devam edin.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Hayat denen sonsuzluk da bir çoğumuz düştüğümüz zaman kalkamıyoruz