Okey Dünyası

Eskiden yani 2003 öncesi internetin ve bilgisayarın pahalı olduğu dönemlerde Elit kısım internette daha fazla vardı. Bu yüzden internet de temiz bir ortam bulmak çok kolaydı. Ama 2002 de sonra internet hızlı bir şekilde kirlenmeye başladı. İnsanlarımız internet sadece karı kız tavlama yeri olarak göremeye başladı. Eski insanlarımız birisi bilgisayar başında çok fazla kaldığını görünce Rıfkı yine kızlarla chat yapıyor derlerdi. Biraz kültürümüzün televolelerle bozulmasından kaynaklanan biraz da teknoloji ile geç tanışmamızdan dolayı bu durumları yaşadığımızı düşünüyorum.

Okey dünyası bu hızla büyüyen internet teknolojisinin neresinde. Bir zamanlar internet pahalı olmasından dolayı elit sitelerin hakimiyeti vardı böyle önüne gelen kişiler site açamıyordu. Açmak istesede belirli program kodlamaları bilmiyordu. Ama günümüzde joomla, WordPress gibi yazılımların sayesinde 5 dakika da web siteleri kurulabiliyor. Ve bu iş böyle olunca eski sohbet siteleri patlamasını hep beraber gördük. Ama sosyal paylaşım sitelerin çoğalmasıyla hepsi bir bir kayboldular gittiler belli başlı sohbet siteleri son kalelerini korumaya caba veriyorlar. Sohbet sitesini bırakan esokey çıkmasıyla okey işine atıldılar. Daha sonra onların açtıkları sitelerde takılan bir çok kullanıcıa okey siteleri açtılar. Ama hiç birinin arge çalışması yoktu bazıları yokluktan tututurdular bazılarıda ortalıkdan yok oldular gittiler.

Okey dünyasında bir de tutulan okey siteleri satın alma furyası devam etti bir çok site iyi ve popülerken birden çöküşe geçti. Adam sitenin hiç bir şeyinden anlamıyor arkadaşlarıyla aoplarla işi götürmeye çalışıyor. E e birde elin eline bakarsan adam hemen kolluk bende kıllıkda bende demeye başlıyor doğal olarak satın alan adamı kimse dinlemiyor. Zaten siteyi satın alan adamın umurunda değilki ya kız arkadaşı için o siteyi satın almıştır. Yada hovardalık yapmak için Bu yüzden internet üzerinde basit alt yapısı olan bir çok okey sitesi kirlendi.

Sizler okey dünyasının neresindesiniz. Bir çok site takılmış olabilirsiniz. Ama bir çok kaliteli işi bilen okey sitelerinde takıldığınız anlamına gelmez. Okeyservisi.com arge çalışmalarını tamamlamış sizlerin eğlenmesi için elinden gelen çalışmaları yapmış ve yapmya devam eden bir ekiple çalışmaktadır. Bir çok çakma siteleri bizim kopyamızı sanal alemde göreceksiniz bu çakmaları asla hiç bir site önleyemez. Ellmeyin bu acemi okeyciler heveslerini alsınlar bir gün nasıl olsa okey dünyasının tozlu raflarında yerini alacaklardır. Şimdi siz değerli okeyservisi.com kullanıcılarına iyi eğlenceler dilerim.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

nezahat yeşil
18 Haziran 2015 - 21:53

begenerek oynuyorum

emin
17 Ekim 2015 - 06:00

Hadi bakalim

emin
17 Ekim 2015 - 06:06

Hadi bakalım

emin
17 Ekim 2015 - 06:07

Oynayacağım sizi bekliyorum

emin
17 Ekim 2015 - 06:08

Hadisene

nesrin
15 Aralık 2015 - 09:13

okey oynamak istiyorum

bilgisayar ile okey oyna