Okey servisine hazır mısınız

Dönem dönem bazı bazı sitelerin mucizevi şekilde eğlenceli okey hizmetleri verdiğine dair makaleleri okuyoruz. Ama öyle okey oyunları var mı ki, Teknoloji dünyası onların eğlenceli okey oyunu hizmeti vermediklerine hemfikir. Okey servisi özellikleri. duymaya hazır mısınız.

Okeyservisi.com okey oyun özellikleri

Bugün belkide bir çoğunuz okey sitelerinde okey oyunu oynadınız. Ama hiç birinin ücretsiz bir okey hizmeti vermediğini görmüşsünüzdür. Dolaylı yollarda eğlencenize kısıtlamalar koyarlar. Ve bu hizmeti kullanmanız için vip üye yada gold üye olmanızı ister. Yada sosyal paylaşım sitenizden 10 arkadaşınızı davet edin sizlere bu kapıyı açalım gibi garip isteklerde bulunurlar. Rıfkı olan bir çok kişi ücret yatırarak üye olur. Okey servisi adresinde kesinlikle bir özelliği kullanmak için ekstra bir şeyler yapmanıza gerek yok. Sadece arkadaşlarınızla yada kendiniz okey masalarına oturarak ücretsiz bir şekilde okey oyunu oynayarak eğlencenize bakmanızdır.

Okeyservisi.com turnuva özellikleri

Okey servisi adresinde sizlerde ücretsiz olarak turnuvaya katılabilirsiniz. Bazı turnuvalarda sizlerin en az 6 ay üye bilgilerinizin olması istenir. Ama üzülmeyin bir çok turnuvalar ise yeni, eski kayıtlı kullanıcı bilgileri gerekli değildir. Turnuva sponsor olan firmanın belirlemiş olduğu hediyeler sizlere verilir. Sitenin düzenlediği turnuvalar da ise sizlere ücretsiz olarak salon yada site salonlarında yetki verilir.

Okey servisi okey oyunu oynarken radyo dinlemek

Bir çok site de bu özellik var şuanda bizlerde şansfm radyosunu kullanıyoruz. Ama ilerleyen zamanlarda kendimize ait bir radyo açmayı düşünüyoruz. Sizlerin beğendiği ve seçtiği djlerle birlikte yolumuza bakacağız. Radyomuzu dinlemiyorsanız flash programı bilgisayaranız da yüklü değildir. Bu yüzden bilgisayarınıza bu programı yüklemenizi ve kurmanızı rica ediyoruz. Radyo istek panelininden okey masalarında ve salonlarda bulunan arkadaşlarınız için şarkı istekte buluna bilirsiniz.

Okeyservisi.com adresinde özel sohbet ve global sohbet

Okeyservisi.com adresinde yeni yada eski okey salonlarına giriş yaptığınız zaman genelden ve özelden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Okey masalarında arkadaşlarınızla oyun hakkında eğlenceli ve kıl kıl sohbet zevkli olur. Yeni arkadaşlarınızla tanışırken okey masasında herkesin sohbetinizi okumasını istemiyorsanız özelden yazışabilirsiniz.

Okeyservisi özelden gelen mesajları engelleme

Eğer arkadaşlarınızdan başkası size özel mesaj atıyor ve siz bundan çok rahatsızsınız. Size gelen mesajları engelleyebilirsiniz. Özel mesaj üstünde yolladığı yazıları görme dediğiniz zaman o kullanıcı engellemiş olursunuz.

Okeyservisi.com okey salonları kiralama

Okeyservisi.com adresinde isteyen herkes okey salonları kiralayabilir. Ama Global olan hiç bir okey salonu kiralık değildir. Sizlerin adını belirleyeceğiniz salonlar açılır ve sizlere teslim edilir. Eğer sizlerde okey salonu kiralamak istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Okeyservisi.com destek olan siteler

www.turktavla.net
  1. www.turktavla.com
  2. www.okeyoyna.org
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

DİLAN
23 Mart 2013 - 10:58

BEN BU OYUNU OYNAMAYI ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM

İnsanlara güvenmek