Palavra okey siteleri

Bir çok okey salonlarına ve sitelerine takıldığım için bir okey sitesini çok yakından tanırım, Burada bugün sizlere bu palavra sitelerinden az olsa da bahsetmek istiyorum ama bildiğiniz gibi kimseyi karalamakta istemediğimiz için isim vermeden eleştirimizi yapacağız.

Öncelikle bir çok projenin içinde olmak isteyen bir zihinleri vardır ama iş proje döküleceği zaman yada bir proje başladıkları zaman bir kaç ortaklı başlarlar sonra bir kadın gibi entarilerini toplarlar sudan sebeplerden arkadaşlarını yarı yolda bırakan site sahipleridir az sonra sizlere bahsedeceğimiz siteler.

Öncelikle bu siteler kurumsallaşamamış ufak sitelerdir. Bir çoğuda kullanıcısı olduğu siteyi satın alan kişilerdir yani hiç bir emeği olmayan ve elindeki ürünün kıymetini bilmeyen sığ*r topluluğudur.  Ama genellikle bu site sahipleri belli süre sonra sahip olduğu güzellikleri elinde tutmasını bilmez ve zirvede olan siteyi yok ederler. Genellikle böyle site satın alan kişiler Arkadaş çevrelerine hava atmak için böyle bir yola baş vururlar. Birde abazalıklarını bastırmak içinde bu yola girerler bazı m*al kızlar bir site kırmızı olmak için site sahipleriyle sanal aşklar yaşarlar.

Bu yüzden bu sitelerin bir çok palavraları olur. Bu palavraların arasında olmak istemiyorsanız Düzgün ve seviyeli OKEY sitelerinde okey oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu gibi site sahiplerin egolarını tatmin etmediğiniz sürece sizler o okey salonlarında barınamazsınız biraz geveze bir yapınız varsa yada kızların ilgisini çekiyorsanız kesinlikle sitede atılma sebebiniz olur.

Eğer sizler palavra ve Abaza takımların olduğu bir yönetim kadrosunun okey salonlarında okey oyunu oynamak istemiyorsanız ne yapmalısınız.

  • Öncelikle okey sitesinde bir dangalak ben buranın kralıyım sahibiyim diyorsa o siteden hemen uzaklaşın.
  • Salon yönetimi yada adminlerin %80 kadınlardan ve kızlardan oluşuyorsa bilin ki o sitenin sahibi yoğun bir Abazadır. Yarın bir gün size de sulanabilir
  • Site salon kısmında gereksiz yere atılmaları görüyorsanız bir gün sizin başınıza da geleceği anlamına gelir bu yüzden o sitede harcamış olduğunuz emeğe yazık.
  • Site sahibi her konuda ben haklıyım diyorsa özür dilemekten kaçınan bir odunsa sallayın sitesini başına çalsın diyerek o siteden uzaklaşın.

Site yönetmek bir marketi yada bir ticaret dükkanını yönetmeye benzemez. Salonlarda kişilerde kimsenin eğitimli elamanı değildir.  Bu yüzden herkes site sahibi olabilir ama herkes başarılı bir site sahibi olamaz. Bu yüzden eğlence sitelerinde özellikle kurumsallaşmış yada kurumsallaşmaya doğru giden siteleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Bu kadar anlatımın yeteri olduğunu düşünüyorum. İnşallah doğru bir okey sitesini seçmiş olursunuz. İlk tercihinizin okeyservisi.com olacağını temenni ediyorum.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Blog Sözlük Açıldı