Sanal Kahve

Eskiden bir çok kırathane bir adıyla kahve dediğimiz yerlerde insanlar toplanır OKEY ve TAVLA ve diğer masa oyunlarını oynardı. Günümüzde daha hala bu kültürün devam ettiğini görüyoruz. Ama yeni nesilin bu oyunu böyle kahve köşelerinde oynamadığınıda görüyoruz. Yeni nesil masa oyunlarını genellikle İnternet ortamında oynuyor. Bizde buna çok rahatlıkla sanal kahve diyebiliriz.

Sanal kahve okey masalarına nasıl giriş yaparsınız.

Bunu en iyi soracağımız yer Google amcamızdır. Eğer sizlere tavsiye edilen bir site yoksa google arama motoruna okey oyna,tavla oyna gibi kelimeleri yazarak aratabilirsiniz. Eğer biri sizlere site tavsiye ettiyse o zaman direkt site adı yazarak okey oyun sitelerine giriş yapabilirisniz.  Bize soracak olursanız mutlaka OKEYSERVİSİ web adresinde okey ve tavla oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Sanal kahve ortamında arkadaşlarınızlada okey oyunu ve diğer oyunları oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bulunuduğunuz adresi mesala örneğin; turktavla.net okey ve tavla oyunu oynuyorum sende şu masaya ve salona gel diyerek oyun oynayabilirsiniz.

Sanal ortamda masa oyunları oynamanın bir çok faydası olduğunu sizlerde göreceksiniz. Mahalleniz kahvesinde her zaman aynı kişilerle okey yada diğer oyunları oynarken sıkılıyor olabilirsiniz. Ama Sanal kahve ortamlarında böyle bir sıkıntıyı asla yaşamazsınız nedenlerden bir tanesi sürekli yeni insanlarla tanışarak oyun oynayabilir yada tanımadığınız bir çok kişiylede masalara giriş yapabilirsiniz.

 

Bu kadar sizlere sanal kahve olayını anlatmamız yeterlidir. Sizlerde istediğiniz gibi web sitemizde oyunları üçretsizce oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

İnsanlara güvenmek