Sinir Bozucu İnsanlar

İnsanlara sinirli olduğunuzu belli ettiğiniz zaman insanlar o damarınıza daha fazla basacağınıza emin olun. Bu yüzden karşınızda kim olursa olsun sinirlendiğiniz bir şeyleri asla belli etmemeye uğraş verin. Yoksa o damarınızın üzerin de sizlerle fazla oynarlar.

Eğer sinirliyken pişman olacağınız şey söylemek yada yapmak istemiyorsanız, Sinirlendiğiniz ortamdan yavaşca uzaklaşın yada ufak ufak frene basarak derin nefesler alarak bu şoku üzerinizden atabilirsiniz. Eğer daha hala sakinleşemiyorsanız propleme bakış açısını kazanana kadar o sorundan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Eğer karşınızda zor insanlar varsa ayağınızda gazı minimumda tutun. Eğer zor biriyle (Patronuz, iş arkadaşınız, aşkınız…) konuşmaktan kaçınıyorsanız diplomatik olmayı deneyin ve sonrasında erkekliğin %80 kaçmaktır deyin ve uzaklaşın. Çoğu zaman sağlıklı bir ilişkinin sırrı sağlıklı bir mesafeye sahip olmaktır. Çünkü bazı insanlar gerçekten göstereceğiniz çabaya değmezler.

Başkaların sözleriyle yargılama konusunda hemen sonuclara varmayın. Sizi sinirlendiren tepkileri görmezden gelin ve her söylediklerini üstünüze almayın. İnsanların söyledilerine karşı açık fikirli olmaya çalışın ama tabiki karşınızdaki insan sınırları aştığı zaman da tepkiniizi koymakta gecikmeyin ve çekinmeyin.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Geçmişinde Yaşayanlar