Sıradan OKEY Adresleri Usta Bir Oyuncu Olmanızı Sağlamaz

Okey siteleri yöneticisi olarak bizleri sürekli oyun içinde değişimler yapmayı özen gösterizi. Yaptığımız özellikler OKEY web sitemizin içinde bulunan oyunun yaşamasını sağlayan kan damarları gibidir. Bu özellikleri zamanında değiştirmezsek yeni yenilikler getirmezsek web sitemiz hayatta tutmayı başaramayız. Bunun yanında her yaptığımız değişimi besleyecek kadar sağlıklı olduğunu ve kullanıcılar tarafından kullanıldığını analiz etmemiz lazım.

Sıradan bir okey web sitesi herkes tarafından yapılacak bir şeydir. Kişilleştirmemiş, Düz zevksiz eğlencesi bol olmayan kullanıcısı az olan sıradan bir OKEY web sitesi kapsamında görülür. Belki İnternet ortamında hergün 15 adet yeni okey sitesi açılıyor. Ama kaçı ayakta kalıyor buna bakmamız lazım.

Sıradan OKEY sitelerinde okey oynamak sizlere ne kazandırır. Sizlere hiç bir şey kazandırmaz boşa zaman geçirmek gibi bir şey olabilir sıradan bir OKEY Sitesi olduğu için İnternet pazarında fazla tutulamayacağı anlamına gelir. Bu yüzden bir gün kapanacağını sinyalini böylelikle vermiş oluyor. Sıradan okey salonlarında her zaman acemi okey oyuncularıyla okey oyunu oynarsınız. Bu da sizlerin usta bir okey oyuncusu olmanıza engel olur.

Kendini kanıtlamış OKEY sitelerinde sizlerde bireysel okey turnuvalara katılabilirsiniz. Ve okey bilginizi sizlerde bu şekilde ölçebilirsiniz.

Eğer sizlerde usta okey oyuncularıyla okey oyunu oynamak istiyorsanız, http://www.okeyservisi.com/odalar/ salonlarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Seni sevmek bu kadar güzel mi !!!