Son zamanlarda herkes SEO cu olmuş

Akşam vakti şöyle bir siteleri dolaşayım dedim her zaman eskisi gibi yaptığımı yapmadım eskileri hemen aynı içerikte olan rakip sitelere bakar ve onları uzun süre analiz ederdim. Ama bu akşam farklı bir işlem yaptım kişisel blog sitelerine baktım ve onların eğlenceli yazılarını okudum. Ama tüm blog siteleri zevkli bir konumda değil  çoğu sadece googlede bazı kelimelerde iyi sıralara çıkabilirsek iyi bir kullanıcı kitlesi oluşturabiliriz diye bir kaç şey kaleme almışlar.

Özellikle bir çok kişisel blog siteleri SEO hakkında bir çok içeriğe sahip. Ama baktığımız zaman her biri aynı şeyleri yazmış anladığımız kadarıyla kişisel blog sahipleri benim eskiden yaptığım gibi kendi iceriğinde olan siteleri çok analiz yapıyorlar. Bu yüzden de ciddi bir okuyucu kitlesine bir çok blog siteleri ulaşamamış. İçlerinden en sevdiğim blog sitesi http://www.kelimelerbenim.com/  sitesi oldu, Zaten siteye girdiğiniz zaman blog sitesi derli toplu güzel sade tasarımla bize merhaba diyor. Zaten sitenin güzel olması ve iceriğinin güzel sunması eşliğinde google ona güzel hediyesini çoğu aramada ön plana koyarak vermiş.  Eğer akşamları benim gibi canınız sıkılıyorsa biraz güzel bir şeyler okumak istiyorsanız bu blog sitesinden bir kaç blog yazısı okuyarak eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Eğer SEO öğrenecekseniz bunu kişisel blog sitelerinden öğrenemezsiniz. Gerçeği bir işi okuyarak yada izleyerek çok zor öğrenirsiniz deneyerek çoğu zaman hatalar yaparak doğruyu bulmaya çalışacaksınız. Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız https://www.seohocasi.com/  yada http://www.r10.net sitesinden araştırarak bulabilirsiniz.  Şöyle düşünün dişiniz çok kötü ağrıyor ve siz kalp damar bölümünde doktara gitmeye çalışıyorsunuz gitseniz bile size bir faydası olamaz ve sizi Ağız diş doktarına sevk eder.  Bu yüzden kişisel blog sitelerinden aradağınızı tam olarak bulamazsınız.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Okeyservisi.Com okey oyunu oynamak istiyorum video