Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.

Başlık bilgiğiniz gibi Albert Einstein ait güzel bir söz, Bu sözü daha öncede bir çok kez gördüm okudum bazı zamanda arkadaşlarıma paylaştım. Bugünde bu güzel sözü sizlerle paylaşmak istedim.  Okeyserivisi.Com adresi sizlere 7 yıl 7 aydır hizmet vermekte. Bugün sağda solda gördüğünüz bir çok çapulcu site daha piyasada yoktu. İnsanların okey oyna sitesi açmasına hiç bir zaman isyan etmiyoruz.

Ama bir çok sitenin bugün tasarımımızı bir şekilde elde edip izinsiz olarak kullandığını görüyoruz.  Bazı site sahipleri olayı iyice abartmışlar ki salon isimlerini bile aynı şekilde tutan siteleri gördük. Okey servisi kullanıcıları asla böyle sitelere itibar etmeyin, Bugün ortak olarak çalıştığım siteler arasında okeyservisi.com ve yakamozokey.com adresi vardır.  Diğer sağda solda gördüğünüz sitelerin bizle bir alakası yoktur.

Tavla olarak sizlere turktavla.net sitesiyle hizmet vermekteyiz. Ayriyeten bizimle ortak çalışma yapan sitelerden de giriş yapabilirsiniz.  Sitemizi kopya olarak izinsiz kullanan kişiler hakkında yasal süreci başlatmış durumdayız.

Ama bazı zaman böyle bizi kopyaladıklarını görmek bir tarafdan da hoşumuza gidiyor. Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir, evet bu kelime çok güzel ve o kadar da doğru bir kelime. 7 yıl  emek verdiğimiz sitemizin taklitini yapmalı biraz olsa da normal bir şey. Ama buradan taklitlerimizi yapan site sahiplerine seslenmek istiyorum. Asla bu şekilde başarıyı yakalayamazsınız.  Aksine biraz zirve yapabilirsiniz hile yada hurdayla ama ilerleyen zamanlarda yere çakılacağınız anlamına geliyor.

Taklit olmayan sitemizde iyi eğlenceler bol şanslar dileriz değerli kullanıcılarımız.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Okeyservisi.Com okey oyunu oynamak istiyorum video