Trabzon Okey

Okeyservisi.com faydaları ile bilinen okey salonlarında eğlenceli ortamlara katılabilirsiniz. Stresli ve sıkıcı günün sonunda sizlerde salonlarımızda stresinizi atabilirsiniz. Trabzon okey odası sizin bulunmaz bir hint kumaşıdır.

Bir gün Fadime ve Temel okey oyunu oynamaya karar veriler. Ama yan komşularına gittiklerinde yan komşudan kapıyı açan olmadı, Bu yüzden boynunu bükerek eve geri döndüler. Temel eve girer girmez tv karşısına geçerek poflaya poflaya zaping yapmaya başladı. Ama bir türlü tv aradığını bulamadı. Bu arada Fadime eline leptop alarak bir şeyler yapıyordu. Ne yapıyorsun Fadime der, okey oyunuyorum dedi uyyy nasıl der temel. Hemen Temel totoşu Fadime’nin yanına atar. Temel hemen evet gerçekten fadime okey oynuyor. Nasıl becerdin bunu der. o da hemen google trabzon okey yazdım girdim der. Temel bir koşu yapar yan odaya masa üstü bilgisayarını açar. Google amcaya okey oyna yazar kafasına göre bir siteye giriş yapar. Ama girdiği hiç bir sitede trazon okey salonlarını göremez ve o site sahiplerine biraz saydırır:) Daha sonra okey servisinin trabzon okey salonlarını görür, Hiç bekleme yapmadan salonlara oradan trabzon okey masalarına giriş yapar. Temelin neşesi yerine gelir. sohbet, Radyo, okey ohh der.

ilk trabzon okey salonlarını açacağımız zaman çok düşündük, Acaba salon dolar mı, Ya boş kalırsa sonucunda rezil olmak vardı.

Trabzon okey salonlarına nasıl giriş yapılır.

Temel site site dolandı, Fadime google trabzon okey yazarak girişi daha cabuk yaptı, Ama bir çok site artık şehir olarak salonlar açarak sitesine bir şekilde hile kullanıcı çekmeye uğraşıyor. Hakiki bir trabzon okey salonlarını bulmak zor, Ama biraz araştırmacı olursanız bizim gibi ücretsiz trabzon okey odalarına çok rahtlıkla ulaşabilirsiniz.

Trabzon okey diğer salonlardan farkı

Diğer salonların kendine has bir özellikleri var ama Trabzon okey salonlarında ve masalarında hiç görmediğiniz özellikleride bir arada görme şansınız var. Okey servisi salonların tamamı Trabzon okey gibi ücretsizdir.

Trabzon okey salonları global ve masalarda sohbet

Bir çok okey oyna sitelerini gezdiğim zaman şunu gördüm, Sizlerin bir çok özelliğini kullanmanız için vip yada gold üye yada şimdiki yeni nesil cip yada kredi yüklemenizi istiyor, ama okey servisi adresinde özellikleri kullanmak için her han gibi bir ücret ödemenize gerek yok. Global sohbette istediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Bunun yanında masalarda ve özel sohbette edebilirsiniz. Eğer bir kısıtlama gördüğünüz zaman bize yazabilirsiniz hani çevrim içi okey oyna ücretsizdi ama siz ücretli hizmet veriyorsunuz. sahtekarsınız diyebilirsiniz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

fırat numan
23 Aralık 2012 - 11:03

sizleri lütfen oda yönetimini odanıza sahip çıkmaya davet ediyorum ve seviyesiz kişileri sürekli olmak üzere odadan menini rice ediyotum özellkle arda hüseyin tetikci ve birkaçkişi daha aksihalde birzat kendim odanıza gelerek bununla ilgileneceğim saygılarımla

Facebook Okey Nasıl Oynanır