Türkiye Okey

Bugün sizlere Türkiye de insanların okey oyununa bakış açılarını anlatmak istiyorum, İnsanların düşünceleri yer ve konum olarak değişmektedir. Okey oyunu sadece internet,kahve,evin balkonunda, yada esnafların dükkan önlerinde oynanır.

Kahvede okey oyunu oynayanların hakkında düşünceler.
Kahvede okey oyunu oynuyorsanız sizin hakkınızda yüzde doksan işi gücü yok boş boş akşama kadar orada oturarak zamanını geçiriyor. Ama yaşınız ilerlediyse ve emekli olduysanız emeklilik hayatını böyle geçiriyor diyenlerde olacak. Ama kahve kültürü bizim daha yeni başlayan bir şey değil atalarımızdan kalan bir miras gibidir. Ama bu kültür artık yeni nesil için geçerli değil yeni nesil maalesef sosyal paylaşım sitelerinden çıkamıyorlar.

İnternet okey oyunu oynayanların hakkında düşünceler.
Eğer sizler Türkiye okey oyununu İnternet üzerinden oynuyorsanız, Bak hem okey oyunu oynuyor bir yandan da kızalara asılıyor gibi düşünceler doğacaktır. Tüm gün bilgisayar başında oturmanızdan dolayı insanlar karı kızlarla chat yapıyor sürekli gibi dedikodular yapacaklar. Bu ekrana akşama kadar bakmaktan ne anlıyorsunuz gibi vs vs kelimeleri çok duyarsınız. Birde bizim insanların Çoğu İnternet’i aşk yuvası gibi görüyorlar. Yani kötü bir alışkanlık gibi vs aslında İnternet camiası böyle bir şey değil ulaşmak istediğiniz bilgiye anlık ulaşmak vs vs gibi bir çok faydası var. Ama zamanla bu seviyesiz düşüncelerin yok olacağına inanıyorum.

İnternet Türkiye okey oynamak istiyorsan kalabalık okey salonlarımızı deneyebilirsin.
Sizlerde İnternet üzerinde okey salonlarında rakip oyuncular bulmakta sıkıntı çekiyorsanız mutlak kalabalık okey salonlarımızı denemenizi tavsiye ederiz. Türkiye’nin en büyük çevrim içi okey sitesinde bulunmaktasınız şuan okey oyna salonlarımıza giriş yaptığınız zaman ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. Biraz sizlere Türkiye okey salonlarımıza nasıl giriş yapacağınızı anlatayım.

Okeyservisi.com web sitesine giriş yaptığınız süreçte sağ tarafa okey salonlarımızın listesini görebilirsiniz. üst menüde odalar linkimize tıkladığınız zaman ayrıntılı okey salonlarını görmüş olursunuz. Türkiye’nin en sevilen okey salonlarına böylelikle rahatça giriş yapmış olursunuz.

Türkiye okey salonlarımızda bulunan tüm kullanıcılarımıza bol şanslar ve iyi eğlenceler dileriz.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Periskop ile para kazanmak