Türkiye’de okey siteleri

Günümüzde oldukça yaygınlaşan okey oyna siteleri, Ama bunların içinde hangisi kaliteli veya kalitesiz siteler. Ama ben yıllardır bu dediğiniz sitelerde oynuyorum ve bir çok arkadaş edindim. Bu yüzden kalitesiz okey sitesi olduğunu bildiğim halde mecburen burada takılmaya devam ediyorum. Peki bu kalitesiz okey sitesinden kurtulmanın yolları var mı.

Kaliteli okey nasıl olur

Bir site öncelikle kendi menfaatlerini düşünüyorsa, Kullanıcının isteklerine yanıt vermiyorsa o siteden beklentiniz üst seviyelerde olmamalı. Günümüzde ciddi anlamda okey siteleri çoğaldı. Bunların başlıca nedenlerinden bir tanesi. Evrenseoft yapmış olduğu yazılım daha sonra bir kaç kişinin geliştirmesi. Evet çok eski bir sistem olan irc tabanlı bir sistemde çalışan bir okey sisteminden bahsediyorum. Adı Esokey. Çok eski tabanlı bir sistemde çalıştığını size söyledim. Koca karıyı ne kadar boyasan da genç kız gibi göstermeye çalışsan. Sadece ufacık bir arpa kadar bir boy alırsın ilk önce güzel görünen ve daha sonra boyaların gitmesiyle hoppa genç kız gitti koca karı yine geldi. Bu sistemde böyle bir şey Siteler kendi emekleriyle bir çok şeyler yapıyor biri yukardan yıldız kaydırıyor biri ıstakalara kalitesiz abuk subuk bir şeyler yazdırıyor. Biri masaya küllük birde cay koyuyor Ama ne kadar dandik bir sistemle uğraştığının asla farkına varmıyor. Ama bir dipsiz bir kuyu ya dalmış çıkamıyor birde hastalık yapmış.

Evet bu esokey lisansı eskilerden 300 dolara bir çok yerde satılıyordu. Şimdi galiba lisans satışı durdurulmuş. Ama bir çok uyanık spor yazılımcılar lisansın kodlarını kırmış satmaya çalışıyorlar bir kısmı da değişimler yapmaya çalışıyor. Ama nereye kadar hırsızlık da başarıyı yakalarlar onu bilemeyiz. Evet bu kadar lisansı ucuz olunca bir çok sohbet yada başka sitelerle uğraşan kişiler okey işine atıldı. Ve böylelikle kalitesiz okey sitelerin sayısı ciddi bir derece de artış sağladı.

Pekala Kaliteli okey sitelerini nasıl anlarız.

İlk öncelikle bir siteye girerken burnunuza, gözünüze güzel bir site geliyorsa sitede oksijen vardır anlamına gelir ve orada iyi bir nefes alabilirsiniz. Site üzerinden üyelik kısmı ilk 100 gibi gerçekçi şeyler varsa bilmeniz lazım bu site profesyonel ve büyük maddi olanaklarla yapıldığını anlarsınız 300 dolarlık bir bütçeyle yapılmadığını anlarsınız. İçeri girdiğiniz zaman okey salonu ve okey masaların renkleri sizi mutlu ediyorsa bulanık bulanık değilse kalitesini damgalamış olur.

Okeyservisi.com yukarıda saydıklarınızın neresinde.

Okeyservisi.com yukarıda sayılan kalitesiz bölümde şuan ama bazı insanlara inat uğruna yeni bir projeye 20.12.2014 adım atmış bulunmakta proje 3 ay içinde bitmesi bekleniliyor. Bu projede izmirli bir arkadaşımın sayesinde inşallah başlayacağım. Okeyservisi.com çekemeyen bir çok kitle var inanıyorum ki yüreklerinden benim başarısız olmamı diliyorlar. Ama bu alemde onlar kısa donla gezerken ben ciddi projelere imzamı atıyordum. Atmaya da devam edeceğim onlar istedikleri kadar bir yerlerini yırtsınlar.

Okey aleminde okey servisi konumu ne olacak

Yeni teknoloji dünyasında okeyservisi.com html5 ile yoluna gitme kararı aldı. Eski olan tutku.com flash özellikli bir yazılım yaptırdık uzun süren bir proje oldu ama proje bazı aksaklıklara boyun eğdi özellikle ortaklar arasında karmaşa. tutku.com projesi ilk önce okeyservisi.com ile başladı daha sonra tutku taşıdık okey servisin deyken kendi olanaklarımla devam ettirdim. Daha sonra proje kadim bir dostumu aldım ve adını anmak istemediğim bir siteye emeğim cok diye yeni satın alan adamıda ortak alalım dedik Ama bu projenin batışına neden oldu. Bende elimi eteğimi çekiyorum dedim ve gittim. Şimdi okeyservisi.com uyuyan küllerin arasından parlayarak çıkacağına eminim. Bu sefer tam yol ileri tek başımıza.

Okeyservisi.com adresinde özel sohbet ve global sohbet

Okeyservisi.com adresinde yeni yada eski okey salonlarına giriş yaptığınız zaman genelden ve özelden arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Okey masalarında arkadaşlarınızla oyun hakkında eğlenceli ve kıl kıl sohbet zevkli olur. Yeni arkadaşlarınızla tanışırken okey masasında herkesin sohbetinizi okumasını istemiyorsanız özelden yazışabilirsiniz.

Başlıca bizlere destek olan kıymetli dostlarıma bu mesaj

Bana her gün destek olan kadim bir kaç dostum var zaten internette bir çok arkadaşım var demek aptallıktan başka bir şey değil elinde gücün varsa yalakalık için bir çok kişi her gün gelir kanki der İnternet sahte yüzler çok sakın kanmayın. Bana destek olan arkadaşlarıma buradan teşekkür ederim.

Okeyservisi.com destek olan siteler

Bildiğiniz gibi bir çok sitede aynı uygulama vardır. Ayrı ayrı siteler görünümde olurlar ama okey oyununa giriş yaptığınız zaman aynı salona giriş yaptığınızı görürsünüz. Bugün okeyservisi.com’u en büyük destekleyen siteler arasında turktavla.com adresidir. Sırasıyla aşağıda siteleri görebilirsiniz.

Okeyservisi.com destek olan siteler

www.turktavla.net
  1. www.turktavla.com
  2. www.okeyoyna.org
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

taner
21 Mart 2013 - 16:28

olmassa bidaha yapabiliriz

taner
21 Mart 2013 - 16:29

arkadaşlar iyi günler

taner
21 Mart 2013 - 16:29

neyapıyosunuz arkadaşlar

taner
21 Mart 2013 - 16:30

güzel

taner
21 Mart 2013 - 16:31

ne yapıyon

taner
21 Mart 2013 - 16:31

arkadaşlar iyi günler okey oynarız feisde hadi bakalım

Okeyservisi.Com okey oyunu oynamak istiyorum video