Türkiye’nin en eğlenceli okey oyunu

Değerli Okey servisi Kullanıcıları ; evet bugün sizlere okey oyunun ne kadar eğlenceli bir oyun olduğunu anlatacağım.  evet okey servisi kullanıcıları sizler okey oyunu oynamasını bilen arkadaşlar okey oyunun ne kadar eğlenceli olduğunu bilirler. şimdi bilmeyenlere anlatalım. eskiden okey oyunu mahalle kahvelerin de oynan bir oyundu.  kahve gittiğimiz zaman boş masa olmadığı zaman masanın yanında beklenir kalkan birisi olursa okey oynamaya başlıyayım derdik. okey oyunu beklerken masadan kahve , cay içilirdi. ve o zaman adımız da beleşçi diye çıkabilirdi.  okey oyunu oynamak için bu kadar eziyet çekiyorduk.

Ama şimdi okey oyunu oynamak için yada eğlencesini yaşamak için akşamın bir vakti çıkıp gitmemize gerekmiyor. google, facebook, yada bildiğiniz bir siteye girerek okey oyunu oynayabilirsiniz. Bizi tercih edebilirsiniz yada etmeye bilirsiniz. renkler ve zevkler farklıdır bildiğiniz gibi. bazı kişiler sitemizi sevmeye bilir bazı kişiler toz dahil kondurmazlar.  Türkiye de en çok oynan online oyun okeydir bunu inkar edenin çıkacağını zannetmiyorum. o zaman sizler de okey oyna odalarımıza giriş yaparak ücretsiz olarak okey oynayabilirsiniz.

 

Okeyservisi.com neden diyebilirsiniz. okey odalarımıza giriş yaptığınız zaman asla bekleme yapmanıza gerek yok hemen masaya girerek okey oynamaya başlayabilirsiniz. daha sonra ücretsiz radyo dinleye bilir masada okey oynadığınız arkadaşlar için şarkılar isteyebilirsiniz.  okey odalarımıza giriş için ana sayfaya dönerek sağ tarafta salonlarımızdan birini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

ÇOgfena1ri
24 Ocak 2013 - 22:11

slm

Geçmişinde Yaşayanlar