Usta okey salonları

Usta okey hakkında doğru bilinen 8 yanlış

Usta okey oynamak için hurafelerle yapılan siteler yerine Popüler okey sitelerine gitmek birçok rakip usta okey oyuncularıyla okey oyunu oynamanıza yardımcı oluyor.

“Usta oyuncularla oyun oynamak”

Usta okey oyuncuları bulmak biraz da sizlerin elinde olan bir şey. Usta oyuncularla okey oynamak için usta ile başlayan web sitelerine giriş yapmanız sizlere usta oyuncularla okey oyunu oynayacağınız anlamına gelmez.

Usta oyuncularla okey oynamak istiyorsanız popüler okey sitelerini genellikle tercih ediniz. Örnek: okeyservisi.com Bu işin şakası tabi ki iyi ve popüler bir site olmamız sizden kaynaklı bir olaydır. Çok boş zamanı olanlar çok iyi bilir okey sitelerinde usta oyuncu bulma problemini, En az yüzde 20 usta oyuncu arasında bulunan kullanıcılar sosyal ağlarda rakip bulma arayışına girmiştir. Ama sosyal ağlarda usta oyuncu bulmak daha zor olan bir şey zira son zamanlarda sosyal paylaşım siteleri popüler olan siteler arasında İnternet’e yeni başla yanda orada ve oyun oynamak isteyen kişilerde orada Bu yüzden usta okey oyuncularla oyun oynamak istiyorsanız siteleri tercih ediniz.
usta okey oyuncuları

“Usta bir oyuncu olmak için sürekli yeni taktikler öğrenin”

“Sanal okey yaşamınız boyunca hep yeni şeyler öğrenmenin peşinden gitmek okey sitelerinde popüler bir oyuncu olmanıza neden olacaktır.” Popüler olduktan sonra diğer site içi yapmak istediğiniz bir çok şeyi sırasıyla çok kolay yapabilirsiniz. Arkadaş sayınız artar, Yönetim kadrosunda olabilirsiniz. Sizlerle okey oyunu oynamak isteyen kişilerin sayısı birden artabilir.

“Usta okey oyuncu olmak için fazla okey oyunu oynamanıza gerek yok”

Usta okey oyuncusu olmak için çok fazla okey oyunu oynamanıza gerek yok, Yeni taktikler geliştirmeniz birde yere atılan taşları takip etmeniz sizi popüler bir usta oyuncu yapabilir.

“Okeyservisi.com usta okey kısmının neresinde.”

Okey Servisi bildiğiniz gibi 6 yıl 3 aydır sizlere hizmet veren bir okey sitesi. Bir çok okey sitesi yayın hayatında yokken biz vardık. Bazı yanlış adımlar atarak sitelerimizde kullanıcıları başka sitelere aktardık. Aktarma nedenlerimiz sadece yeni bir proje ile daha büyük işler yapmaktı ama yanlış insanlarla yanlış ortaklıklar yaparak bu hayalimiz erken bitti. Ama yolumuzdan sapmış değiliz yeni bir kadroyla istekli insanlarla yeniden yola devam kararı aldık. Okey servisinde usta okey salonunda bulunan kullanıcıları analiz ettiğimiz zaman yüzde %70 çok iyi usta oyuncuları olduğunu gördük. Eğer siler de ben çok iyi bir usta oyuncuyum diyorsanız gönül rahatlıyla okey salonlarımıza giriş yapabilirsiniz.
giriş-okeye

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

ramin
09 Aralık 2012 - 08:35

selam

meriç
09 Aralık 2012 - 12:02

iyi oyunlar

meriç
09 Aralık 2012 - 12:03

selam

ilker
10 Aralık 2012 - 16:01

usta oyuncu oyununa katılmak

Neden Böyleyiz ?