Üye olmadan okey oyna

Bir çok insan İnternet’de dolaştığı web sitelerin ücretsiz olanı tercih eder. Bir çok okey kullanıcıların’la sohbet ettiğimiz zaman bize şu soruyu yöneltiler. Neden üye olmadan okey oynayamıyoruz. Sizlere nedeni aşağıda madde olarak sayacağız.

Üye olmadan okey oyunlarına giriş

Bir çok okey sitesi artık üye olmadan okey oyna sayfalarına giriş imkanı sağlıyor, Ama kimliği belli olmayan bir insanın nasıl Türkiye devletinde her han gibi bir hastane de tedavi göremiyorsa. Burada biraz böyle bir şey eğer sizin bir kullanıcı adınız yoksa misafir olarak giriş yaparsanız belli özellikleri kullanabilirsiniz bu özellikleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

Üye olmadan salondan hangi özellikleri kullanamam.

Üye olmadan giriş yaptığınız zaman Global salonda ve özel sohbet de diğer insanlarla konuşamazsınız, Masa açamazsınız ancak açık masalarda oturabilirsiniz. Ne kadar okey oyunu oynasanız ve başarılı olsanız da her zaman sabit 1500 puanda kalırsınız. Puanınız asla artmaz. Arkadaş olduğunuz kişi sizi bir dahaki gelişinde tanımaya bilir bu yüzden okey salonlarımıza giriş yapmadan önce mutlaka bir kullanıcı adı kendinize belirleyin.

Üye olmadan okey salonlarında düzenlenen etkinliklere katılamazsınız.

Bir okey sitesi turnuva düzenliyorsa yada salonlarda masalarda düzenlediği hiç bir etkinliğe katılamazsınız. Eğer sizlerde sitelerin düzenlemiş olduğu turnuvalara katılmak istiyorsanız mutlaka üye olunuz. Üye olmanız size zarar getirmez, Üye olmadığınız her gün için okey salonlarında kaybınız daha fazla olabilir.

Üye olmadan özelden gelen davetlere mesajlara engel olmazsınız

Okeyservisi.com sitesine girdiğiniz zaman üyeliksiz yani misafir olarak okey salonlarına giriş yaptığınız zaman sizlere özelden görüşme yollayana ve davet yollayan kişilere engel olamazsınız. Ve bu olay sizi sürekli huzursuz eder.

Üye olmadan okey oynamak istiyorum diyor musunuz

Evet yukarıda bu kadar olumsuz şeyleri sizlere yazdım, Daha hala ben üye olmadan okey oynamak istiyorum diyorsanız artık benim yapabileceğim bir şey yok, Misafir okey kullanıcısı olarak takılırsınız. Evet uzun bir yazı oldu. Eğer eksik bulduğunuz ve bu konuya dahil yazı yazmak istiyorsanız aşağıda yorumlarda bu makalemizi zenginleştirebilirsiniz.

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

Zilan Zilan
26 Aralık 2014 - 08:49

Eger bir kimliginiz yoksa sitede hic bir özellikten faydalanilmadigi gibi mesala gercek hayatta kendinimizi tanittigimiz bir ismimiz oldugu gibi bu sitelere girerken bir isim alinarak girilmesi gerekir yoksa nasil arkadaslik ve dostluklar kurulabilinirki misafir nikiyle bayan ve bey olduguda anlasilmiyor o yüzdendiki Ne olursaniz ol gel derken herkes bir nik alip gelmesi en güzelidir bu sekilde cok güzel dostluklarda kurulur; Hemde cok güzelde tanisarak eglenilir

fadime
26 Aralık 2014 - 20:19

Merhaba cok guzel bir anlatım olmuş. İnsanlar neden üye olmadan neden okey oynamak istediklerini asla anlamış değilim.

Okey oynama teknikleri