Yakamoz Akşamları

İş günleri toplantılar, ve iş yerinde arkadaşlarınızla yada patronsanız işçilerle yada toptancılarla, Görüşmeler erken kalkıp bu işleri yapıp bitmeyen stresli gergin günler geçiyor. Eğer sizlerde bu stresinizi atmak istiyorsanız akşamları yakamoz okey salonlarına takılabilirsiniz.

Yakamoz okey salonlarına giriş

Bugünlerde bir çok siteye baktığımız zaman yakamoz okey salonları adında bir çok salonlar açabiliyor. Ama asıl yakamozokey salonları yıllar önce okeydeyiz adresi kullanmaya başlamış daha sonra bu serüvene okeyservisi.com adresi de katılmıştır. Bir çok yakamoz okey salonları bulunan sahte salonlara hiç bir zaman güvenmeyin. Onlar sizlere hiç bir şekilde yakamoz okey keyfini yaşatmazlar. Yukarıda bulunan hemen okey oyna resmine tıklayıp yakamoz okey salonlarımıza çok rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.
yakamoz okey

Yakamoz okey salonları giriş sonrası masalara oturma

Yakamoz okey salonlarına giriş yaptığınız zaman ana salonda boş masaların birini seçip her han gibi bir masaya oturabilirsiniz. Ama ben bir başkasının açmış olduğu masaya oturmam diyorsanız salonun en alt kısmında yeni masa aç tıklayarak sıfır kilometre bir masaya sahip olabilirsiniz. Masadan çıkış yapasa kadar o masanın tapusu size aittir.

Usta yakamoz okey Salonları

Düz yakamoz okey salonlarından ayrı bir salondur. Herkesin katılma oranı çok düşüktür bu salona giriş yapmanız için belirli bir puan seviyesine geçiş yapmanız gerekli. Eğer sizlerinde puanınız az ise ilk öncelikle acemi okey salonlarında kendinize iyi bir puan yapmanızı tavsiye ederim. Daha sonra usta yakamoz okey salonlarına istediğin zaman giriş yapabilirsiniz. Puan kısıtlama koymamızın tek nedeni acemi okey oyuncularıyla usta okey oyuncuları bir birinden ayrı salonda oynama izni vermektir.

Yakamoz okey genel sohbet kuralları

Yakamoz okey genel yani global sohbet bölümünde argo konuşmak, siyasi konuşmalar yasaktır. Küfürlü içerikli konuşmalar yapanlar uyarılmadan atılır. Ama diğer konuşma tarzlarında bir kere mahsus uyarılma yapılır. Global sohbet alanında isteyen herkes sohbet edebilir bunu hiç bir yönetici kısıtlama yapamaz.

Yakamoz okey salonlarında kurallara uymayan kullanıcıları ihbar etmek

Yakamoz okey salonlarında sizleri özelden yada masada rahatsız eden kullanıcıların resmini alarak bize iletişim bölümlerinde ticket atarak şikayetini bildirebilirsiniz. Anlık canlı bildiri yapmak için ise site görevlilerine şikayet edebilirsiniz.

Yakamoz okey site yöneticilerin reng sıralamasına göre yetkileri.

Okeyservisi.com adresinde en alt yetki mavi nicklerdir. Mavi nickler sadece salonda olan olumsuzları kırmızı nicklere bildirerek talep de buluna bilir. Kırmızı nickler kendi arasında yetki dağılımı ikiye bölünü bunların adına birine sop diğerine aop denir. Sop salonun geneline hakimdir. Aop ise sop bir alt yetkisine sahiptir. Ama hemen hemen aynı yetkiye sahiplerdir. En yüksek yetki Salon adminleri ve sunucu adminlerde bulunmaktadır. Şikayetlerinizi ve isteklerinizi bu yetkili arkadaşlara bildirebilirsiniz.

Yakamoz okey salonları bulunan siteler

www.turktavla.net
  1. www.turktavla.com
  2. www.okeyoyna.org
Magazin Sitelerimiz
  • www.ceysu.net
  • www.likce.com
İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

erkan
23 Mart 2013 - 14:15

iyi oyuncularla okey daha eğlenceli hale gelir

İnternet okey sitelerin fakirlikleri