Yıllardır Okey sitesi bakma yorgunluğu

Çok uzun zaman oldu OKEY ve tavla oyun sitelerine bakmaya başlayalı. İlk gözümü açtığım site ise turkokey.gen.tr güzel zamanlarım geçti daha sonra bazı sitelerimi bazı olumsuzluklar karşısında satma kararı aldım. Hatta o zamanları bu gibi siteleri bir daha yapmayacağım diye kendi kendime hep söylendim ama insanın içine bir işledimi çıkmıyor Daha sonra okeydeyiz yönetimin iyi bir  teklifine hayır diyemedim ama uzun zaman çalışmamın emeğini sadece para olarak karşılığını alacaktım ve sözleşme bittiği zaman elde bir sıfır olacaktı. Ve en sonunda site sahibi siteyi satınca tüm düşünceler projeler çöp oldu. Daha sonra bir kaç toparlamak istesem de bir türlü eski enerjimi toparlayamadım.

Ama galiba bu sefer bu yorgunluğumu üstümden attım ilk kez kendimi bu kadar dirençli olarak hissediyorum bunca zaman uzak kalmamdan sonra epey bu sanal dünyada yani googlede bir çok değişiklilikler olmuş bu değişiklilikleri iyi bir analiz yaparak eski konumumuz olan lider bir site olmak için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bu süreç de siz değerli kullanıcılarımız bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere Teşekkür ederiz.

Öncelikle artık tek kişi değilim buradan her zaman desteğini kesmeyen yakamozokey.com teşekkür etmek isterim.  Bazı projelerimiz yarım kaldı bu projelerin bir çoğunu mali kriz yüzünden yarım bırakmak zorunda kaldık. Ama bu mali krizi bir şekilde çözdük artık yarım kalan projelerimizi tamamlaya bilir ve sizlere yeni okey yüzümüzle hizmet verebiliriz. Pek yakın zamanda yeni sürümüz olan tutku.com la sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

Tüm okey oyunu oynayan arkadaşlara bol şanslar dilerim … okeyservisi imaj foto

İlgili Terimler :
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuzu Buraya Yazınız

15 Aralık 2015 oyuncu.com kapanıyor